Mówią na mieście targi modowe warszawa

 

Na odwiedzających targi Jestem Slow będą czekać starannie wyselekcjonowane marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria.

 

 

Targi slow mówią na mieście


Znamy ambasadorów jesiennej edycji

Do współpracy i objęcia ambasadorstwa targów zostali zaproszeni niezależni projektanci, twórcy odzieży, akcesoriów i biżuterii:  Edyta Byrska (Byrska -pracownia biżuterii), Piotr Kaczmarek (Hamsky), Julia Harmacińska (Harmony Bijou), Dobrochna Rawicka (Roskosh.pl) oraz Paula Ostalska (RUUDE). 

„Nadchodzącą edycja targów Jestem Slow #Jesień jest bliżej natury. Po raz pierwszy od 6 lat sesję zdjęciową ambasadorów zrealizowaliśmy w plenerze, w parku Kaskada w Warszawie. Chcemy pooddychać, być bliżej zieleni – do czego zachęcamy. 

Targi Jestem Slow odbędą się pomimo epidemii koronawirusa - ale przy zachowaniu środków ostrożności, wśród których są m.in. odległości pomiędzy stoiskami. Mimo że nie będziemy mogli wziąć udziału w licznych warsztatach i prelekcjach, skosztować pyszności, niezmiennie zrobimy zakupy u sprawdzonych i ulubionych marek.” – przekonuje Izabela Miłosz – Damaziak, partner w Grupie Slow. 

Nie lada gratka dla miłośników Vintage

Po ogromnym sukcesie pierwszej, wiosennej edycji targów Jestem Vintage, która spotkała się z miłym odbiorem przez Warszawiaków, również we wrześniu swoje kolekcje zaprezentują najlepsze sklepy vintage oraz kolekcjonerzy z całej Polski. 

„Po raz kolejny wypełnimy przestrzeń Filtracji w Centrum Praskim Koneser najpiękniejszymi znaleziskami z ubiegłych dekad. Na wszystkich zagorzałych fanów mody z drugiej ręki, ale także tych dopiero zaczynających swoją przygodę z kupowaniem ubrań z historią, designu z minionych lat, czekać będzie kilkudziesięciu wystawców. Nie zabraknie także strefy winylowej, strefy plakatów i komiksu oraz książek z antykwariatu.” – dodaje Marta Głogowska, organizator Targów Vintage. 

 

Targi warszawa modowe mówią na mieście

 

Kiedy i Gdzie?

Jestem Slow #Jesień & Jestem Vintage

Kiedy: 12 – 13 września
Gdzie: Centrum Praskie Koneser 

Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Bilety na miejscu i online

Wstęp 10zł/2 dni (bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 12 r.ż.)
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.

 

Więcej informacji na wydarzeniu na FB tutaj

 

Grupa Slow (grupaslow.pl) to organizatorzy największych w Polsce targów modowych i lifestyle’owych Jestem Slow, Slow Marketu - wielokulturowego letniego targu kulinarnego oraz inicjatorzy Slow Akademii - edukacyjnych warsztatów skierowanych do małych i średnich firm. 

Podczas swoich wydarzeń Grupa promuje trend i styl życia „slow” oraz mądre podejście do konsumpcji. Wydarzeniom towarzyszą hasła: #KupujLepszeUbrania, #KupujLepszeProdukty, #KupujLepszePrezenty, #KupujLepszeJedzenie, #ProjektantSlowFashion, #JestemSlow. Produkty slow kupisz również online https://jestemslow.pl/

Poza targami Jestem Slow i platformą internetową JestemSlow.pl swoje ulubione marki możesz kupić także stacjonarnie w butiku Jestem Slow Concept Store w Elektrowni Powiśle.

Więcej: fb.com/JestemSlow, instagram.com/JestemSlow