Letnie, ciepłe wieczory spędzone nad Wisłą powoli odchodzą w niepamięć. Dlatego jak najszybciej trzeba znaleźć idealną miejscówkę by przetrwać jesienną chandrę. Aioli, ma to do siebie, że przyciąga ogromne kolejki nawet gdy na horyzoncie nie ma żadnej promocji. Dlatego teraz jeszcze bardziej musicie uzbroić się w cierpliwość i ciepłe ubrania, ponieważ codziennie czeka na Was inna, ciekawa oferta! Sprawdźcie sami!

Jak wiadomo poniedziałek nie należy do najprzyjemniejszych dni. Ciężko zapomnieć o udanym weekendzie, ale bez obaw, ponieważ od teraz każdy poniedziałek w Aioli to BURGER & BEER DAY.

 

Aioli

 

Czeka na Was podwojony burger w cenie pojedynczego + piwo za 5 ziko! 

Pamiętajcie, że tydzień należy rozpocząć w dobrym stylu – najlepiej w Aioli! Później będzie już tylko lepiej! 

Zapamiętajcie również, że wtorek to nic innego jak MARGARITA DAY!
 

Bez względu na to czy to koniec czy początek miesiąca, fajnie zjeść pyszną pizzę za dyszkę! Do pizzy oczywiście należy domówić poprawiającą nastrój – truskawkową margaritę, za którą również zapłacicie okrągłą dyszkę! Czy wtorek może być jeszcze bardziej idealny?

Środa, to już półmetek tego ciężkiego tygodnia, dlatego trzeba ją spędzić w dobrym stylu!
 

Wszyscy fani włoskiej kuchni powinni zapisać sobie w kalendarzu, że każda środa w Aioli, to PASTA & FIERO DAY! Wszystkie Pasty kupicie taniej o 30%, a Martini Fiero za całe 12 złotych! Jak mawia klasyk – środa to taki mały piątek, dlatego nie przegapcie tej gorącej propozycji! 

 

Czwartek, to podobno najlepszy dzień na romantyczną kolację we dwoje!

 

Więc MULE & MARTINI PROSECCO DAY w Aioli będzie idealnym pomysłem na randkę! Nie musimy Was chyba przypominać, że mule to jeden z tych afrodyzjaków, które naprawdę silnie działają! 

 

KAMIKAZE by AMUNDSEN DAY to zupełna nowość!

W piątek i sobotę czeka na Was Kamikaze za złotówkę przez 5 minut, w ciągu 3 aktywacji podczas wieczoru. Usłyszycie przez megafon ogłoszenie 5 minut przed danymi godzinami: 19:00 / 20:00 / 21:00, że za 5 minut rusza promocja gdzie kupicie shota Kamikaze za złotówkę! 

 

Po szalonym weekendzie, czas na chwilę błogiego lenistwa i relaksu. Dlatego w niedzielę wpadnijcie wieczorem na grzańca za 10 zł! Wspominaliśmy już o jesiennej chandrze? Z takim poprawiaczem nastroju, nie ma o niej mowy! 

 

Pamiętajcie, że od poniedziałku do piątku, od 9 do 12 czekają na Was śniadania za 5 zł do każdego napoju! Natomiast w weekendy do każdego śniadania otrzymacie kawę za złotówkę! 

 

 

Lokalizacje:

- AïOLI Cantine Bar Café Deli, ul. Świętokrzyska 18

- AïOLI Bread&Aperitivo, ul. Chmielna 26

- AïOLI Inspired by Gdańsk, ul. Partyzantów 6

 - AïOLI inspired by Katowice, ul. Rynek 5