Pomimo wprowadzonych obostrzeń gastronomia zdecydowała się wspierać Ogólnopolski Strajk Kobiet. Od 23 października w wielu restauracjach czekają na Was specjalnie przygotowane smakołyki albo po prostu kubek gorącej herbaty. Cały dochód ze sprzedaży trafia na konto organizacji prokobiecych. 

Choć obecna sytuacja najbardziej dotknęła restauracje, one nie są obojętne na to co się dzieje. Aby wspierać swoje ulubione miejscówki należy zamawiać na wynos, tylko tak możecie im pomóc! Wybraliśmy kilka restauracji, które pomagają. Sprawdźcie co czeka na Was m.in. w Aioli, Sing Sing i Banjaluce. 

Nie od dziś wiadomo, że pizza ze znajomymi najlepiej smakuje w Aioli! Niestety teraz możecie ją zamówić jedynie na wynos. My ostatnio sprawdziliśmy i potwierdzamy, że wciąż smakuje tak samo, a może nawet jeszcze lepiej Pamiętajcie, że od 30.10 w Aioli najlepsza margheritta w mieście zamienia się w #STRAJKPIZZĘ, a dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na Strajk Kobiet. Nie zapomnijcie napełnić brzuchów przed długim spacerem! Dodatkowo każdy spacerowicz otrzyma kubek rozgrzewającej herbaty za free! Jeśli w Aioli zaskoczy Was kolejka, na gorący napój możecie liczyć także w Sing Sing oraz Banjaluce! Dodatkowo każdy pracownik w czasie służby może liczyć na kawę/herbatę i gorącą zupę. 

Restauracje wykazują ogromną wolę walki w tych trudnych czasach. Dlatego tak ważne jest ich wsparcie - bez nas nie ma ich! Pamiętajcie by choć raz na jakiś czas, w miarę możliwości zamówić jedzenie ze swojej ulubionej restauracji. Dzięki takim gestom one przetrwają i będziemy mogli znów je odwiedzać jak wszystko wróci do normy.