W 2021 5-6 marca Szczyrk wypełni się starannie wyselekcjonowaną muzyką. Pojawią się tu między innymi: niemiecka legenda elektronicznej sceny, która miała ogromny wpływ na gusta milionów słuchaczy - Boys Noize.

Na jego koncie jest współpraca z takimi tuzami jak Snoop Dogg, ASAP Rocky, Daft Punk, Depeche Mode, Tiga, Justice czy Bloc Party. Razem ze Skrillexem tworzy duet Dog Blood, a jego unikatowy styl oraz łatwość w żonglowaniu gatunkami sprawi, że występ na długo zapisze się na kartach SnowFest. Kolejnym artystą, reprezentującym elektroniczny nurt jest brytyjski DJ i producent z nieocenionym wkładem w rozwój sceny DnB - Culture Shock.

Nie mogłoby także zabraknąć reprezentantów sceny hip-hopowej, która jest bardzo ważnym fundamentem festiwalu, a mianowicie PRO8L3M. Zespół pojawi się na głównej scenie festiwalu zaledwie tydzień po premierze najnowszego albumu „Block Party Mixtape”, który już teraz rozpala wyobraźnię wszystkich fanów tego składu. Trudno sobie wyobrazić SnowFest bez udziału Łąki Łan. Grupa wystąpi na festiwalu po raz szósty i można uznać, że na stałe wrosła w rolę gospodarza, który zadba o gorącą atmosferę w Szczyrku.

SnowFest to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

Do wydarzenia pozostały 4 miesiące, jest więc czas na zaplanowanie przyjazdu i odwiedzenie zimowej stolicy Polski. Najlepiej już dzisiaj rozglądać się za noclegami, wolne pokoje i kwatery szybko się zapełniają.

Z racji obowiązujących ograniczeń pule biletowe na przyszłoroczną edycję są mniejsze w stosunku do poprzednich odsłon. Pierwsza z nich (Early Bird) została wyprzedana przed czasem, a obecnie można zakupić dwudniowe karnety w atrakcyjnej cenie (Early Regular) za jedyne 180 zł.