Pamiętajcie, że restauracje znalazły się w trudnej sytuacji. Każdy Wasz gest oraz odrobina wsparcia jest dla nich ogromną nadzieją na przetrwanie. Zamawiając z Sing Sing możecie stworzyć azjatycki klimat w swojej kuchni. Karta tej restauracji jest tak bogata, że z całą pewością trudno będzie się zdecydować! W ich menu znajdziecie dania pełne aromatów, kolorów, eksperymentów, ale przede wszystkim tradycyjnych azjatyckich smaków. Od klasycznego pad thai po wegetariańskie wariacje! Od końca października macie również możliwość zamówić ZESTAWY SUSHI, które pokocha każdy sushilover! 

Pojedyncze rolki czy w zestawie? 

W nowej karcie znajdzicie klasyczne hosomaki m.in. z ogórkiem, oshinko, tamago, awokado, łososiem, tuńczykiem lub krewetkami w cenie 10-11 PLN. Kolejna nowość to smaczne propozycje surowych bądź pieczonych California Rolls. W wersji surowej do wyboru macie rolki w roli głównej z surimi, tuńczykiem, łososiem albo maślaną. W wersji pieczonej królują rolki z maślaną, węgorzem bądź łososiem. Na takiej samej zasadzie są skompletowane zestawy jeśli chodzi o futomaki. No i oczywiście klasyk wsród klasyków czyli rolki w temputrze z krewetką albo kaczką! W menu znajdziecie także nigiri oraz sashimi. 
 

 

 

A na spragnionych większych porcji czekają wypasione zestawy sushi! Do wyboru macie:

Nigiri set(7 sztuk) za 39,99 PLN

Sashimi set (15 sztuk) za 54,99 PLN

Salmon set(18 sztuk) za 38 PLN

Tuna set(18 sztuk) za 40 PLN

Maki set(20 sztuk) za 46 PLN

Vege set(27 sztuk) za 35 PLN

Jakuza Sing Sing family set(68 sztuk) za 86 PLN

Jakby tego było mało, do wyboru są jeszcze Special Rolls w zestawach po 8-7 sztuk. Do wyboru z Sing Sing Rolls, Dragon Rolls, Rainbowl Rolls i Green Awokado Rolls. Zrobiliście się głodni? Bo my bardzo! 

Wspierajcie swoje ulubione miejsca na tyle ile to możliwe, żeby po tym wszystkim móc wybrać się tam jak za starych dobrych czasów w gronie najbliższych! Tymczasem wiecie co robić! Zamówienia w Sing Sing możecie składać przez Pyszne.pl, Uber Eats, Bolt, Wolt bądź obierać osobiście! 

Jeszcze będzie pięknie i smacznie! 

Szczegółowe menu z sushi znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/singsingwarsaw