Wszystko po to, by wesprzeć dziesiątki polskich designerów, z którymi od lat ramię w ramię walczymy o to żeby świat był piękniejszy. Przed nami decydująca bitwa. Tym razem walka toczy się nie tylko o piękno ale i polskich rzemieślników, dla których świąteczne targi to być albo nie być budowanych latami marek. Mamy plan wesprzeć ich wszystkich. Potrzebujemy Waszej pomocy.

 

Targi wzory


Postawcie w te święta na polskich projektantów. 

Gdzie i kiedy się spotkamy? Od 1. do 10. grudnia będziemy czekać pod tym linkiem: https://wzory.design, wystarczy kliknąć. 

Co znajdzie się za wirtualnymi drzwiami Wzorów?

  • znajdziecie ponad 130  projektantów z całej Polski. 
  • zakupicie ceramikę, biżuterię, kosmetyki, tekstylia, grafiki i wiele więcej – wszystko prosto z małych polskich manufaktur.
  • pakiety promocyjne, którym nie będziecie mogli się oprzeć. 
  • będziecie mogli też wesprzeć akcję charytatywną na rzecz zwierząt z Przystani Ocalenie – cały dochód ze sprzedaży akcesoriów marki Szydełex, założycielki, czyli Agata Buzek, Weronika Kosińska i Iza Gwizdak przeznaczą na rzecz potrzebujących zwierząt.

 

 

Nie zabraknie również rozmów. 

Razem z Agatą Kiedrowicz – krytyczką, kuratorką designu, projektantką i edukatorką, Bogną Świątkowską – prezeską zarządu fundacji Bęc Zmiana, Olą Mirecką, która oprócz współpracy z LEGO prowadzi własne studio projektowe w Danii oraz Magdą Jurek założycielką marki Pani Jurek, zastanowimy się nad tym „Jak zaprojektować koniec?”  4 grudnia o 18.00.

FB online 

 

Do drugiej dyskusji 6 grudnia o 16.00 do rozmów dołączy Agnieszka Polkowska - doktor w dyscyplinie sztuk projektowych, projektantka spekulatywna, badaczka, strateżka i wykładowczyni, która razem z Beatą Wilczek – absolwentką m.in. Central Saint Martins, projektantką i wykładowczynią na AMD Berlin oraz Agnieszką Bar - animatorką, trenerką i mentorką w zakresie designu oraz wykładowczynią na Wydziale Ceramiki i Szkła na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, porozmawia o tym Jak zamykać stare, by zrobić miejsce na nowe idee w projektowaniu?”. 

FB online 

 

Przed nami dużo dobrych chwil. Bądźcie tam z nami.