Warsztaty: Zdrowie Zaczyna się w Jelitach

Kiedy: 21 marca godz. 18.00
Gdzie: Legal Cakes
Za ile: 190 PLN

Legal Cakes to nie tylko bezglutenowe batony, wegańskie śniadania i bezcukrowe ciasta. To zdrowy styl życia jaki prowadzimy i zarażamy nim innych! Razem z Atomic Holistic Lifestyle zapraszamy Was na warszaty pt. Zdrowie zaczyna się w jelitach. Te warsztaty to świetna okazja dla osób odżywiających się świadomie, jak również tych, którzy dopiero zaczynają, zamierzają lub po prostu szukają alternatywny i inspiracji dla swojej diety.

Na miejscu podczas warsztatów otrzymacie słodki, bezcukrowy, zdrowy poczęstunek i napoje od Legal Cakes!

Więcej info: tutaj

 


Wielokulturowe warsztaty muzyczne w Teatrze Powszechnym

Kiedy: 21 marca godz. 18:30
Gdzie: Teatr Powszechny
Za ile: free

Warsztaty muzyczne otwarte są zarówno dla osób związanych z muzyką, jak i dla amatorów. Prowadzone są przez Raya Dickaty w ramach projektów realizowanych przez fundację Strefa WolnoSłowa.

Więcej info: tutaj

 


Szkolenie Digital Event

Kiedy: 22 marca godz. 9.30
Gdzie: Greenwings Offices
Za ile: 990 PLN netto + VAT

Zainteresuje Cię to szkolenie jeśli zajmujesz się organizacją wydarzeń i chcesz podążać za najnowszymi trendami. Pracujesz w branży eventowej i szukasz nowych pomysłów na promocję lub jesteś fanem nowych technologii i chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać je w swojej pracy.

Więcej info: tutaj

 


Warsztaty rysunku z NZS UW

Kiedy: 23 marca godz. 17.00
Gdzie: NSZ UW
Za ile: free

NZS UW ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych rysunkiem na kolejne, czwarte, nieodpłatne Warsztaty Rysunku organizowane przez projekt „Wymyśl, wymaluj!”. Tym razem będziemy portretować naszą modelkę ;) Prosimy o zabranie ze sobą ołówków, węgli, gumek do ścierania i kartek.

Zapraszamy wszystkich bez względu na umiejętności plastyczne :)

Więcej info: tutaj

 


Otwarty Warsztat Improwizacji z IMPRO.LAB

Kiedy: 24 marca godz. 18.30
Gdzie: Stacja Muranów
Za ile: 30 PLN

Czujesz, że masz w sobie energię, chęć działania i tworzenia, a znajomi patrzą na Ciebie jak na dziwaka? Chcesz poznać innych podobnych Tobie i wraz z nimi przeżywać adrenalinę tworzenia na scenie? A może po prostu czujesz się zbyt normalnie i chcesz dołączyć do grona dziwnych improwizatorów, przełamać własny strach przed wystąpieniami publicznymi, pokonywać swoje osobiste bariery i rozwinąć w pełni skrzydła kreatywności?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię na warsztaty z Podstaw Improwizacji IMPRO.LAB, które są właśnie dla takich jak Ty.

Więcej info: tutaj