Tego miejsca na kulinarnej mapie stolicy chyba nie musimy Wam szczegółowo przedstawiać. Sing Sing, specjalizuje się w szeroko pojętej kuchni azjatyckiej, mocno zainspirowanej street foodem.  Szefowie kuchni stworzyli autorską mieszankę kuchni tajskiej, koreańskiej, chińskiej, japońskiej i wietnamskiej. Dania są aromatyczne, pełne kolorów, a momentami eksperymentalne.

A kto jeszcze nie poznał tej restauracji, to właśnie nadarzyła się ku temu idealna okazja! Tylko 30.12 menu zostało obniżone o 50% (* z wyłączeniem oferty sushi). Zamówcie ulubione dania na wynos i spędźcie miły wieczór, płacąc znacznie mniej niż na co dzień. Nie zapomnijcie, że promocja obowiązuje przy odbiorze osobistym. 

Ten rok nas nie rozpieszczał, ostatnie dni należy spędzić w wyjątkowy sposób. Zamawiajcie i smakujcie najlepsze azjatyckie smaki razem z Sing Sing! Wspaniała FULL MOONOWA oferta będzie dostępna ostatni raz w tym roku!

Po zamówienia wpadajcie na Świętokrzyską 18 - możecie zamówić na miejscu lub telefonicznie 517 444 241 i odebrać o umówionej porze. 

A jeśli nie macie jeszcze gotowych setów na Sylwestra, koniecznie sprawdźcie ich ofertę i zamówcie ulubiony zestaw na ostatni wieczór w 2020 roku. Specjalnie przygotowane zestawy sylwestrowe znajdziecie w zakładce MENU na Facebooku. Jakby tego było mało dodatkowo do każdego z nich możecie zamówić pre-mixy. 

Brzmi jak plan idealny? To wiecie co robić!