Wszystkie jasne miejsca

 

 

„Wszystkie jasne miejsca” to opowieść na podstawie światowego bestselleru Jennifer Niven o losach Violet Markey (Elle Fanning) i Theodora Fincha (Justice Smith), którzy poznają się pewnego dnia, co na zawsze odmienia ich życie. Zmagając się z emocjonalnym bagażem i fizycznymi bliznami swojej przeszłości, wspólnie odkrywają, że nawet z pozoru najmniej ważne miejsca i momenty mogą coś oznaczać. Ten wciągający dramat oferuje świeże i ludzkie spojrzenie na temat zaburzeń psychicznych i ich wpływu na związki, a także na piękno młodzieńczej miłości, która odciska trwały ślad na życiu.


 

Do wszystkich chłopców, których kochałam

 

 

Wyobraź sobie, że wszyscy, w których kiedykolwiek się podkochiwałaś, dowiadują się o Twoich uczuciach… w jednej chwili. Gdy listy miłosne, które Lara Jean Song Covey pisała w sekrecie do wszystkich pięciu chłopców, w których była zakochana, zostają nagle wysłane do adresatów, jej dotąd wyimaginowane życie uczuciowe zostaje wywrócone do góry nogami. W filmowej adaptacji bestsellerowej i docenionej przez New York Times powieści młodzieżowej autorstwa Jenny Han występują między innymi Lana Condor („Alita: Battle Angel”, „X-Men: Apocalypse”) i Noah Centineo („Sierra Burgess jest przegrywem”, „The Fosters”).


Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż Cię kocham

 

 

W nowym roku szkolnym Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie udają już, że są parą. Naprawdę SĄ parą. Lara Jean przeżywa z Peterem swoje pierwsze ważne doświadczenia życiowe — pierwszy prawdziwy pocałunek, pierwszą prawdziwą randkę, pierwsze walentynki. Okazuje się jednak, że coraz częściej polega na Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), Chris (Madeleine Arthur) i — zupełnie nieoczekiwanie — Stormy (Holland Taylor), które pomagają jej opanować emocje w tym nowym rozdziale życia, w którym próbuje zachować równowagę między związkiem z chłopakiem a poszukiwaniem samej siebie. Kiedy na scenie znowu pojawia się John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jej dawnych listów miłosnych, Lara Jean sama musi odpowiedzieć sobie na pytanie: „Czy dziewczyna może zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie?”.


 

Wysoka dziewczyna

 

 

Jodi (Ava Michelle) ma 16 lat i od zawsze była najwyższą dziewczyną w szkole — ale nigdy nie czuła się z tym dobrze. Odkąd pamięta inne dzieciaki się z niej śmiały, a ona chodziła przygarbiona, ale teraz wreszcie los się odmienia. Jodi poznaje Stiga (Luke Eisner), niemal idealnego Szweda z uczniowskiej wymiany zagranicznej, który jest nawet wyższy od niej. Ta nowa znajomość wywraca świat Jodi do góry nogami i sprawia, że staje się ona częścią miłosnego trójkąta. Jednak dwójka jej najlepszych przyjaciół (Griffin Gluck i Anjelika Washington) oraz biorąca udział w konkursach piękności siostra Harper (Sabrina Carpenter) pomagają dziewczynie wreszcie pokonać kompleksy, przez które ta nie potrafiła docenić samej siebie. „Wysoka dziewczyna” jest pierwszym pełnometrażowym filmem w reżyserii Nzinghi Stewart. Będzie to ciepła i zabawna komedia o dorastaniu oraz o tym, jak znaleźć odwagę, żeby wreszcie przestać patrzeć w ziemię i śmiało spojrzeć przed siebie.


 

Wynajmij sobie chłopaka

 

 

Brooks Rattigan (Noah Centineo) chce zarobić na studia, dlatego tworzy aplikację randkową. Za jej pomocą każdy może wynająć go do towarzystwa na dowolną okazję.


 

The Kissing Both

 

 

Pierwszy pocałunek prowadzi nastoletnią Elle do zakazanego romansu ze szkolnym przystojniakiem, co grozi jej utratą najlepszego przyjaciela.


 

Och, Ramona!

 

 

Ekscentryczny 16-latek zakochuje się w ponętnej, ale wyniosłej uczennicy o imieniu Ramona. Podczas wakacji poznaje jednak olśniewającą Anemonę, która pracuje w hotelu.


Męska paczka

 

 

Piątka przyjaciół jedzie na wiosenny biwak, gdzie bardzo pechowy wypadek odbiera jednemu z nich najcenniejszy skarb. Rozpoczyna się walka z czasem.


W śnieżną noc

 

 

W Wigilię nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, wywołując prawdziwą rewolucję w przyjaźniach i życiu uczuciowym grupki licealistów. Przyczynią się do tego słynny piosenkarz, skradziony keg, kilka ambitnych tancerek, tajemnicza kobieta w folii aluminiowej i epicka impreza w lokalnym Mieście Gofrów. Gdy nadejdzie Boże Narodzenie, nic już nie będzie takie jak dawniej. W bohaterów filmu W ŚNIEŻNĄ NOC, adaptacji bestsellerowej książki Johna Greena, Maureen Johnson i Lauren Myracle, wcielą się: Isabela Merced, Shameik Moore, Odeya Rush, Liv Hewson, Mitchell Hope, Kiernan Shipka, Jacob Batalon i Joan Cusack.


 

Ostatnie wakacje

„Ostatnie wakacje” to splecione ze sobą historie o grupie świeżo upieczonych absolwentów liceum i ich ostatnich wakacjach przed rozpoczęciem college’u. To czas, gdy poznają smak miłości i jej utraty, nawiązują zupełnie niespodziewane przyjaźnie, nabierają pewności siebie w stosunkach z rodzicami i w końcu, u progu dorosłości, podejmują decyzje, kim zostaną i czym będą się zajmować. Na ekranie: K.J. Apa, Maia Mitchell, Jacob Latimore, Halston Sage, Sosie Bacon, Wolfgang Novogratz, Gabrielle Anwar, Ed Quinn, Jacob McCarthy, Mario Revolori, Gage Golightly, Norman Johnson, Jr. i Tyler Posey.

 

 

You Get Me

 

 

Po nocy spędzonej z nowo poznanym chłopakiem, Tylerem, Holly ogarnia niezdrowa obsesja na jego punkcie. Przenosi się do jego liceum i próbuje kontynuować ich „związek”

 

Zanim odejdę

 

 

Sam, uczennica szkoły średniej przez tydzień na nowo przeżywa ostatni dzień swojego życia, bezskutecznie próbując coś zmienić, gdy zegar się resetuje.

 

źródło: netflix.com