Grupa Instynkt, czyli restauracja Sing Sing, Aioli i Banjalukaod samego początku chętnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas każdego Finału, wolontariusze mogli liczyć na kubek gorącej herbaty i chwilę odpoczynku na miejscu. Obecna sytuacja zmusza jednak do szukania innych rozwiązań. W tym roku macie szansę wylicytować kolację, w której Szefowie Kuchni z Grupy Instynkt przyjadą do Was wraz z niezbędnymi składnikami do stworzenia prawdziwej uczty do 5 osób.

Szef zmieni Wasz dom w restaurację, a spotkanie z przyjaciółmi w niezapomnianą, kulinarną przygodę. Ugotuje specjalnie dla Was, opowie o tajnikach w kuchni, składnikach, po prostu – o jedzeniu. A po podaniu, oczywiście, wszystko posprząta na błysk! Pamiętajcie – nie potrzebujecie mieć specjalistycznego sprzętu w kuchni, aby Szef Kuchni mógł do Was przyjechać. Wystarczą garnki, patelnie, czy piekarnik. Dlatego nie wahajcie się, tylko licytujcie swoją kulinarną przygodę!

 

Patryk Stal x  Sing Sing

Sing Sing to smaki Azji, ciepło słońca, rytm miasta, blask neonów, zapach nocy. Jedna przestrzeń, wiele wcieleń. Kuchnia Sing Sing przenosi Gości w inny wymiar. Klimat i dania sprawiają, że możecie poczuć się jak w Bangkoku. SingSing to połączenie wielu azjatyckich kuchni, możecie tu zielone curry, pad thaia, a nawet sushi! Jeśli macie ochotę na azjatyckie dania w nowoczesnym wydaniu i trochę innym stylu niż znacie z klasycznych azjatyckich restauracji to koniecznie licytujcie kolację Szefa Kuchni z Sing Sing!

Link do licytacji: tutaj

 

Piotr Bereza x  Banjaluka

Banjaluka to bałkański ogień! Przyświeca jej hasło „Albo grubo albo wcale” i nie jest nawet w minimalnym stopniu przesadzone. Kiedy restauracja funkcjonowała to mogliście tam nie tylko zjeść i napić się rakiji – mogliście tańczyć na parkiecie, a nawet na stołach! Banjaluka to ogień, grill, energia, muzyka, rakija i tańce, czyli wszystko to, co znajdziesz na Bałkanach. Karta restauracji oparta jest głównie na owocach morza, warzywach: świeżych, suszonych i marynowanych i pełnej gamie mięs. Straćcie głowę dla Banjaluki i licytujcie kolację przygotowaną przez Piotra!

Link do licytacji: tutaj

 

Weronika Hamera i Paulina Zbyl x Aioli:

Aioli to jedna z najpopularniejszych restauracji w Polsce. Tutaj można spróbować kuchni śródziemnomorskiej, włoskiej, hiszpańskiej i amerykańskiej! AïOLI kocha ludzi, jedzenie, muzykę i tworzy #AioliVibe, który trudno gdziekolwiek powtórzyć. To tutaj jedzą studenci, artyści, biznesmani, sportowcy, osoby z pierwszych stron gazet, po prostu #AioliFriends. Aioli jest otwarte dla każdego. Marzycie o prawdziwej uczcie dla podniebienia? Nie tylko sprawcie przyjemność sobie oraz znajomym, ale także pomożecie potrzebującym! Weronika i Paulina ugotują w Warszawie, Gdańsku lub Katowicach.

Linki do licytacji: tutaj

 

Pamiętajcie - gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Wybierzcie najwygodniejszą dla siebie metodę wpłaty i wesprzyjcie cel 29. Finału WOŚP kwestując z rodziną i przyjaciółmi w Internecie!