W tym roku Tłusty czwartek oraz Walentynki są niemal po sobie i zbliżają się wielkimi krokami, a my mamy dla Was propozycję wyjątkowych pączków i romantycznych zestawów. Zamawiając je, nie tylko zjecie wyjątkowe desery i dania, ale także wspomożecie lokalne restauracje. 

Sing Sing, Aioli i Banjaluka

Grupa Instynkt przygotowała dwie, całkowicie od siebie różne propozycje na Tłusty czwartek. W Sing Sing, azjatyckim koncepcie zjecie coś, czego prawdopodobnie nigdy nie jedliście. To smażona bułeczka bao z kremem matcha, cukrem pudrem i jadalnym kwiatem. To idealna pozycja dla tych, którzy poszukują nowych smaków. Pączek nie jest bardzo słodki przez matchę, dlatego nie musicie się obawiać, że się zasłodzicie. Dlatego tak, możecie zamówić i zjeść więcej niż jeden! Cena to 6 zł za sztukę. Z kolei Ci, którzy tęsknią za domowym jedzeniem powinni udać się do Aioli i Banjaluki. Te restauracje przygotują porcję małych, serowych pączków z cukrem pudrem. Nie będą miały one idealnego kształtu, jak te, które znajdziecie w cukierniach. Każdy pączek będzie trochę nierówny, dając dowód na to, że jest domowej roboty. 

 

Pączki możecie zamawiać wcześniej na: boxy@instynkt.com.pl oraz w Tłusty Czwartek, na miejscu, a także z dostawą poprzez aplikacje pośredniczące.

 

A co z walentynkami?

W restauracji Sing Sing czekać będą dwa zestawy sushi, mniejszy z 30, a większy z 44 kawałkami. Do tego aż 4 sosy do sushi (mango-wasabi, sojowy, teryiaki i imbirowo-śliwkowy) oraz dodatki jak imbir, glony, sałatka z kraba.Sushi to jedno z flagowych dań w restauracji, dlatego warto się skusić na nowości.

Z kolei restauracja Aioli postawiła na swoją klasyczną promocję, czyli 2 za 1. Kilka klasyków takich jak pizza margherita, burger classic, spaghetti pomodoro chorizo orazpremixy. W cenie około 30 zł możecie mieć 2 pizze, a nawet za 11 zł dobrać sobie 2 premixy i zrobić koktajle w domu. Czy to nie brzmi jak dobrze zaplanowana randka?

 

Ostatnia siostra, Banjaluka przygotowała weekendowe zestawy w których skład wchodzą – przystawka, danie główne oraz deser w cenie 50 zł. Banjaluka to kuchnia bałkańska mocno stawiająca na mięsa i owoce morza, dlatego ich miłośnicy powinni zdecydowanie wybrać Banjalukę! Do wyboru będzie zestaw mięsny lub z krewetkami. Możecie zamówić dowolną liczbę zestawów! Jeden, dwa, a nawet pięć! 

Oczywiście, dania można zamawiać nie tylko na romantyczny wieczór! Spotkanie z przyjaciółmi, a nawet wieczór z książką, każda okazja jest dobra do spróbowania nowych potraw.

 

Wszystkie zestawy możecie zamawiać wcześniej, na maila: boxy@instynkt.com.pl oraz w walentynkowy weekend, 12-14.02. Zestawy będą także dostępne w aplikacjach pośredniczących w sprzedaży. Zamawiajcie i korzystajcie