Dissolve Festival to trzydniowy rave. Impreza ma odbyć się około 30 kilometrów od Warszawy nad Jeziorem Zegrzyńskim na terenie ośrodka Rewita.

 


 

Program czerwcowego wydarzenia współtworzy Magdalena Górecka, muzycznie realizująca się jako Lena Def czy MNEME. Tę dwójkę ideowo wzmacnia jeden z organizatorów łódzkiej, legendarnej już Parady Wolności – Rafał Baran, przy medialnym wsparciu Tomka Milewskiego i Michała Atlasa. 

Nad Jeziorem Zegrzyńskim zagrają przedstawiciele zarówno polskiej sceny elektronicznej, jak i zagraniczni goście i gościnie, w tym Aksamit, Arnaud Rebotini LIVE, Bambounou, Błażej Malinowski, David Vunk, Eltron, Inhalt Der Nacht, Komitet Obrony Disco, Rikhter LIVE, SPFDJ i Young Marco.

Dissolve Festival to pierwszy festiwal techno w całości powstały w mitycznej Erze Wodnika. Zapowiadany w czasach hipisów przełomowy czas miały charakteryzować pojęcia, takie jak: wolność, natura, tolerancja, miłość i szacunek. Nie inaczej będzie w czerwcu nad Jeziorem Zegrzyńskim. Organizatorzy mocno wzięli sobie do serca dziedzictwo lat 60., Dissolve Festival czyniąc „następcą hippisów na miarę XXI wieku”. Tym razem hymn nonkonformistów Aquarius z kultowego filmu Hair zastąpi mocna dawka muzyki elektronicznej. Możecie liczyć na line-up pełen krajowych i zagranicznych nazwisk!

 

 

Specjalne dekoracje, w tym ledowe światła, uwypuklą wyjątkową, naturalną scenerię. Organizatorzy szykują cztery tematyczne sceny: Miłość, Pokój, Jedność i Szacunek. Dodatkowo na miejscu znajdą się strefy chill oraz nietuzinkowe instalacje artystyczne, wpisujące się w naturalny Zegrzyński krajobraz. W końcu jedność muzyki i natury to główne motto festiwalu.

 

 


 

W sprzedaży dostępna są już druga pula karnetów w cenie 199 PLN, które umożliwiają trzydniową zabawę na festiwalu. Bilety dostępne na stronie dissolvefestival.pl oraz w serwisach Going i empik bilety.