Pole Mokotowskie od zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem wśród warszawiaków, którzy spragnieni odpoczynku pośród zieleni, spędzają tu wolne chwile leżąc pośród drzew, jeżdżąc na rowerze czy biwakując w gronie przyjaciół.

Wiosna w tym roku przyszła nieco później niż przypuszczaliśmy i była dość kapryśna – raz straszyła nas deszczem, innym razem wiatrem, a słonecznych dni było jak na lekarstwo. Na szczęście wraz z najlepszym okresem w roku na Polu Mokotowskim ponownie zawita Kino Letnie Lolka.

Oscarowe środy rozpoczęły się 30 czerwca i potrwają aż do końca sierpnia.

Wstęp na plener kinowy jest bezpłatny, tak jak miejsca na leżakach. Wielki ekran zapewni widzom komfort śledzenia poczynań aktorów kina europejskiego oraz hollywoodzkich gwiazd. Seanse rozpoczynać się będą po zmroku na polanie obok LOLEK grill & bar.

Lato to idealny czas na nadrobienie zaległości kulturalnych. Kto z nas nie chciałby spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu podczas oglądania dobrego filmu? W tym roku repertuar ponownie wypełnią oscarowe pozycje filmowe, których koneserzy dobrego kina nie mogą przegapić.  
 

 

Na inauguracji tegorocznego sezonu (30.06) zobaczycie największego wygranego gali 2020 roku, czyli  film „Parasite”.

Cykl „Kino Letnie Lolka – Oscarowe środy” to idealny plan na randki i spotkania z przyjaciółmi. Ciepłe letnie wieczory w kinowym plenerze długo nie dadzą o sobie zapomnieć!

 

Zapraszamy od 20:00.

Start seansu zawsze po zmroku!

(polana obok LOLEK grill & bar)

Wstęp wolny 

Więcej na www.lolek.pl