Marki Doughut chyba nie musimy Wam przedstawiać. Ich plecaki pozwolą Wam się wyróżnić w tłumie i zwrócić na siebie uwagę znajomych i nieznajomych. Sklep Doughnut to miejsce, gdzie możecie kupić najwyższej jakości plecaki, które są doceniane na całym świecie. Pokochały je gwiazdy show-biznesu, celebryci, a także influencerzy. Wszyscy podkreślają świetny wygląd, jakość wykonania stojącą na najwyższym poziomie, a także komfort, który pozwala na użytkowanie bez żadnego dyskomfortu. Dlatego kompletnie nie dziwi nas kolaboracja Lucasa Beauforta właśnie z tą marką! 

Lucas Beaufort, to pochodzący z południa Francji malarz, który w swoich obrazach tworzy barwny świat pełen wyimaginowanych postaci i stworzeń. Kolekcja, którą stworzył z Doughnut, to przede wszystkim odważne kolory, charakterystyczne dla niego wzory, które znalazły się na zewnątrz jak i w wewnątrz plecaków. Dla wszystkich osób, które kierują się filozofią zero waste mamy dobrą wiadomość! Plecaki powstały zgodnie z myślą o zrównoważonej ekologicznie przyszłości. Do ich wykonania użyto tkaniny Repreve, stworzonej w procesie recyklingu plastikowych butelek.

 

Kolekcja Doughnut x Lucas Beaufort, to 9 wyjątkowych plecaków, które od samego początku stały się hitem. Głównym motywem jest Gus Gus, czyli ulubiona postać malarza - ptak zmieszany z człowiekiem. Stoi twardo na ziemi, ale jego umysł jest wolny. Wolny jak ptak. Inspiracją do stworzenia tej wspaniałej historii przedstawionej na plecakach stała się normandzka natura. To głównie pola izwierzęta wpływają na wenę twórczą artysty. 

Kolekcja plecaków Dougut x Lucas Beaufort jest już w Waszym zasięgu! Sprawdźcie sami na https://sklep.doughnut.pl/kolekcja/lucas-beaufort