Zwolnienie tempa to jedno z wielu wyzwań, z którym zmaga się współczesny człowiek. Nie potrafimy zredukować swoich obrotów, nie odmawiamy kolejnych zadań, cały czas dokądś pędzimy zapominając naładować baterie. Twórcy Festiwalu, Fundacja Grupy Slow, postanowiła skupić się na Oddechu. Dlaczego? Bo uważają, że to najlepsze narzędzie do zarządzania naszym potencjałem w dzisiejszym, dynamicznie zmieniającym się świecie.

“Pragniemy poszerzyć świadomość społeczeństwa, jednocześnie dać narzędzia do pracy, zadbania o własne zdrowie, spokój, relaks i stabilność. Nie ma lepszego momentu niż ten wydarzający się w tej chwili, aby zatrzymać się i dać sobie przestrzeń na świadomy oddech, który leczy i pozwala wysiąść z rozpędzonego pociągu. Zmiana zaczyna się od świadomej relacji z naszym oddechem”. – przekonuje Izabela Miłosz, organizatorka wydarzenia.  

Już w kolejny weekend, Elektrownia Powiśle będzie miejscem warsztatów. Tematy paneli/wykładów/warsztatów oscylują wokół pracy z ciałem, oddechem w ruchu, medytacji, jogi dla ciała, ducha i uśmiechu - to wszystko dla jeszcze lepszego połączenia z naszym prawdziwym potencjałem. W programie znajdziemy m.in:

 

● Consciousness Movement (Michał Godlewski & Beniamin Citkowski)

● Medytacja z Energią Żródła (Aneta Bilińska)

● Trening Radosnego Życia (Marta Dębska)

● Joga (Olga Nomejko)

● Mandala oddechowa (Martą Grabowską /Dom Oddechu)

● Tai chi (Lidia Bacińska)

● „Odnajdź harmonię w sobie” (Margarita Pułról/ Organ Myślenia)

● Stretch & release (Kama Nienałtowska) 

● Soul Body Fusion® z Izabelą Miłosz (kurs zakończony otrzymaniem certyfikatu)

● Oddech, a sport (Marysia Prokop).

Czas na porządki i wakacyjne zakupy! Postaw na polską jakość. 

Tegoroczny czerwiec rozpieszcza nas istnie letnią aurą. Utrzymujące się wysokie temperatury sprawiły, że wielu z nas z radością zabrało się za porządki w swoich szafach. Kupując nowe ubrania, warto postawić na ponadczasowe wzory i kroje, a przede wszystkim na wysoką jakość materiałów. Idealną okazją do poszukiwania wakacyjnych kreacji jest najbliższa edycji Jestem Slow.

 

Targi Jestem Slow to alternatywa dla wielkiego przemysłu, dla świata masowej i szybkiej produkcji i konsumpcji. Są nią małe, lokalne marki autorskie i ich rzemieślnicze produkty. Podczas najbliższej edycji 10 - 11 lipca na odwiedzających będzie czekać blisko sto, starannie wyselekcjonowanych wystawców. Zgodnie z zasadą #KupujLepszeProdukty klienci będą mogli nabyć: autorską odzież, naturalne kosmetyki, oryginalną biżuterię, akcesoria do jogi, kadzidła i świece, suplementy diety, oleje.

 

Kiedy i Gdzie?

Festiwal Oddechu #1 & Targi Jestem Slow #Wakacje 

Kiedy: 10 – 11 lipca
Gdzie: Elektrownia Powiśle 

Godziny otwarcia: sobota: 10.00 – 21.00, niedziela: 11:00 - 19:00 

Wstęp FREE,  Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.