Poniżej przedstawiamy niezbędnik, który odczaruje wszystkie poranki zapracowanego człowieka!

1. Najnowszy tablet Samsung Galaxy S7 FE 5G ze swoim wyrazistym 12,4 calowym ekranem i rysikiem S Pen w zestawie świetnie sprawdzi się do sporządzania notatek, czy do kreatywnych zadań. Można na nim odpalić aż trzy aplikacje równocześnie, a w wolnej  chwili - bo przecież nawet największy pracuś taką ma – obejrzeć ulubiony serial ciesząc się wysoką jakością obrazu i dźwięku. Kinowych wrażeń dopełnią podwójne głośniki AKG i Dolby Atmos.

 


 

2. Zestaw witamin i suplementów diety, które poprawią Twoje samopoczucie. Co najlepiej mieć w swojej

domowej apteczce? Magnes, potas na koncentrację i prawidłową pracę serca, witaminę A na sokoli wzrok i witaminę D na kości i odporność. A dla większych nerwusów polecamy Ashwagandha, czyli indyjski żeńszeń, który na fali popularności medycyny ajurwedyjskiej, zyskuje coraz większą popularność u nas. Cenne składniki znajdujące się w owocach i korzeniu rośliny znalazły zastosowanie w terapii wielu schorzeń.


 

3. Zestaw ładowarek, a w tym najlepiej platforma ładująca, która w jednym czasie naładuje kilka urządzeń np. rozładowany telefon po nocnym odsłuchu ulubionego audiobooka, Spotify czy po prostu po nocnej rozmowie z drugą połówką!

 

 

 

4. Słuchawki, by nie obudzić reszty śpiochów, ale uważaj bo ze słuchawkami łatwo jest ponownie zasnąć i wtedy nawet nasz poradnik okaże się mało pomocny! Zainwestuj w słuchawki bezprzewodowe wtedy bieganie, ćwiczenia siłowe, fitness czy inne codzienne czynności będę jeszcze bardziej przyjemne! Pamiętaj, że rano należy robić wszystko żeby ułatwiać sobie życie i nie narażać się na nerwowe sytuacje!

 

 

5. Tapety do rozmów online w pracy i na uczelni. Po co? Aby ograniczyć rozpraszanie uwagi podczas spotkania wideo lub urozmaicić rozmowę. Możesz użyć efektu rozmycia tła lub zastąpić je zdjęciem bądź obrazem wideo. Wtedy rozwieszone pranie, bałagan w pokoju czy zwierzak, który ma bazę w Twoim pokoju nie będę już kolejnym porannym zmartwieniem.

6. Pokojowa kawiarnia. Co to znaczy? Przy Twoim łóżku powinna stać zawsze woda i shot z kofeiną albo guaraną. Błyskawicznie energetyzujący i nawilżający shot z rana w postaci skoncentrowanego serum o ultralekkiej konsystencji nadaje się do codziennego stosowania i poprawiania samopoczucia.

7. W jesienne poranki kiedy już będziesz zmuszony na calla z pracy czy zdalnym zajęć - rekomendujemy zawieszenie haczyka przy łóżku gdzie obok retro dizajnerskiego roweru zawiśnie twój turbo dizajnerski szlafrok przypominający garnitur. Do tego zestawu możesz dorzucić okulary–oprawki ze szkłami zerówkami. Nie zapomnij też o sprawdzonym zestawie ulotek z jedzeniem gdybyś w łóżku miał pozostać do wieczora.

 

 

To jak? Jesteś gotowy żeby zapomnieć o bolesnych porankach?