TEATR WAM to pierwszy Musicalowo-Edukacyjny Teatr, stworzony z miłości do sceny oraz pasji do realizowania ambitnych i wartościowych produkcji - zarówno dla młodych widzów jak i ich rodziców.

W repertuarze na stałe zagoszczą autorskie interpretacje lektur szkolnych oraz liczne musicalowe produkcje, których celem będzie nie tylko rozrywka, ale również nauka o tym, co w życiu ważne.

 

„Fair Play” to wzruszający, pogodny, pełen emocji musical ukazujący życie współczesnej młodzieży. Przedstawia ich rozterki i wzajemne relacje w muzycznej, pop-rockowej odsłonie.

 

Wierzymy, że nasz musical będzie inspiracją i motywatorem dla uczniów do zachowań fair play a także pozwoli na głębsze zrozumienie swoich emocji oraz odkrycie, że nie są sami ze swoimi problemami i warto prosić o pomoc.

 

W spektaklu w reżyserii Pawła Podgórskiego wezmą udział młodzi aktorzy oraz znani z polskich scen znakomici: Magdalena Stużyńska, Rafał Szatan, Katarzyna Walczak, Anna Sztejner, Wojciech Dmochowski, Katarzyna Afek, Grzegorz Pierczyński.

 

Wielowątkowy spektakl edukacyjny o przyjaźni, miłości, tolerancji i uczciwości. „Fair Play” to historia młodego pokolenia odnajdującego sens bycia dla siebie i innych. To wzruszający musical o relacjach, uczuciach i poczuciu własnej wartości. Spektakl inspiruje i motywuje do pielęgnowania zasad fair play – zarówno w sporcie, jak i w każdym aspekcie życia codziennego. To musical o uczciwości względem siebie samego oraz innych, o istocie pozytywnej samooceny oraz dostrzeganiu wartości życia bez filtra wirtualnej rzeczywistości. 

 

 

TEATR WAM

Zgrupowania AK Kampinos 15

Warszawa

 

„FAIR PLAY"

26 listopada, godz. 19.00 – PREMIERA

11 grudnia, godz. 19.00

 

BILETY:

https://www.ebilet.pl/teatr/musicale/fair-play/