21-dniowy kurs coachingowy

Uwarunkowania przeszłości sprawiają, że pozycjonujemy wartość na zewnątrz siebie. Pozwalamy sobie czuć się w określony sposób dopiero wtedy, gdy zdobędziemy pieniądze i/lub akceptację innych. To jest wyjście ze stanu wolnego twórcy w stan zablokowanego niewolnika. W takim przypadku postaw na prezent w postaci 21-dniowego kursu COACHING PREMIUM. 3 spotkania, 2 tracki hipnozy (na poranek i wieczór), eBook „Magnetic Self-book” oraz darmowy udział w styczniowym webinarze „Astrologia, a ekspansja systemu nerwowego”. 

Astrohouse by Kaya (@astrohousepl) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

Zestaw do rytuałów Moonholi Chilli Out

Jako prezent idealnie sprawdzi się także wyjątkowy zestaw do medytacji, składający się z zapachowej świecy z wosku sojowego, Palo Santo, szałwii i kamienia ametystu. Cały zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, co jest dodatkowym atutem jeśli chodzi o pomysł na prezent. Set został stworzony z myślą o popołudniowym odpoczynku, po całym dniu pracy. Zestaw do rytuałów pozwala stworzyć aksamitną atmosferę, koi zmysły i pomaga w głębokim zrelaksowaniu ciała, duszy i umysłu!

Wellness | Kolagen | Adaptogeny | Shrooms | Suplementy dla kobiet – Moonholi Polska

 

 

Mikstury superfoods dla urody, ciała i ducha od ZOJO Beauty Elixirs.

Chcesz obdarować osobę, która namiętnie praktykuje jogę - to świetnie się składa! Wybierz mikstury superfoods, które wzbogacają zdrowy styl życia. Te naturalne wegańskie kosmetyki pokochało już wiele osób. Nic dziwnego! Pomagają zadbać o urodę, zdrowie i dobre samopoczucie od środka. Taki prezent świąteczny pozwoli przekonać się jaką moc mają adaptogeny! 

Wellness | Kolagen | Adaptogeny | Shrooms | Suplementy dla kobiet – Moonholi Polska

Mata do ćwiczeń

Gdy wiemy, że obdarowywany ćwiczy i praktykuje jogę – mamy sporą szansę podarować coś, co się faktycznie przyda. A przecież uśmiech na twarzy obdarowanego, to to, co sprawia największą radość w dawaniu prezentów. My proponujemy wybór Maty do jogi amerykańskiej firmy Jade Yoga produkowane są w Stanach Zjednoczonych z uwzględnieniem przepisów dotyczących ochrony środowiska, bezpieczeństwa konsumentów i pracowników oraz płac i godzin pracy. Tworzone w sposób zrównoważony z naturalnego kauczuku, nie zawierają PCV, EVA ani żadnej innej syntetycznej gumy. Taki prezent, to prezent na na lat!

JadeYoga

 

 

Słuchawki Galaxy Buds2

Słuchawki douszne bezprzewodowe to sprzęt, który może bezpośrednio wpłynąć na lepszy odbiór muzyki, w każdej sytuacji, a szczególnie do słuchania muzyki o różnych częstotliwościach HZ. Pozwalają na usłyszenie większej głębi dźwięku – głębszych basów, szerszej skali i wysokich tonów. Można mieć wrażenie, że dźwięk jest przestrzenny i otacza nas z każdej strony. Co jeszcze jest istotne? Ćwiczenia na siłowni staną się przyjemnością – podczas biegania czy jazdy na rowerze masz pełną swobodę ruchów, możesz też prowadzić długie rozmowy telefoniczne przez słuchawki – Bluetooth zapewnia odpowiednie połączenie w każdej sytuacji!

Samsung Polska | Sklep online | Smartfony, TV, sprzęt AGD

Świeca 7 czakr z olejkami eterycznymi 

Kto powiedział, że świeca z duszą nie istnieje? Obdaruj w te święta święcą czakralną w 7 kolorach. Świeca ma łagodny zapach olejków eterycznych: wiciokrzewu i cedru. Jest wykonana ręcznie z certyfikowanego oleju palmowego. Idealnie nada się do medytacji, jogi, relaksacji. Sprawdzi się idealnie jako prezent dla osób, które pracują z czakrami. 

Świeca zapachowa stearynowa - 7 czakr SklepJogina.pl

Piramida Cheopsa

Nasza ostatnia, ale równie trafiona propozycja w tym temacie to Piramidy Cheopsa. Odzwierciedlają one regułę świętej geometrii - wymiarów wedle, których ukształtowany jest kosmos. Zasada działania tych piramid jest taka sama jak każdego orgonitu, a dzięki tym niepowtarzalnym wymiarom- przyciągają dodatkowy pozytywny Orgon. Piramidy te, z racji dużego zasięgu odziaływania, doskonale nadają się na orgonity domowe, ale i też do tworzenia pozytywnych miejsc mocy np. do medytacji itp. Ustawiać te piramidy należy na wysokości od ok. pół metra (wysokość kolan) do półtora (wysokość szyi) - ma to duże znaczenie w odziaływaniu na organizm człowieka. My uwielbiamy takie duchowe perełki!

PIRAMIDY CHEOPSA (orgonit.pl)

Czasu coraz mniej! Nie róbcie sobie tej krzywdy i nie zwlekajcie ze świątecznymi zakupami do ostatniej chwili!