RUNMAGEDDON bilet

Twoja miłość lubi adrenalinę? Jest fanem sportów ekstremalnych? No to masz prezent z głowy! Zapewnij jej brak nudy i odkrywanie swoich granic możliwości. Zainwestuj w ekstremalny bieg Runmageddon! Sprawdź aktualnąpiekielną ofertę ekstremalnych voucherów. W 2022 nie zabraknie takich jak: Pakiet Weteran, Pakiet Korona, Pakiet Oktan, Pakiet Dowolny Rekrut 1+1, Pakiet Dowolne Intro1+1, Pakiet Dowolne Intro, Pakiet Dowolny Classic, Pakiet Family, Pakiet Dowolny Hardcore, Pakiet Ultra. Sam oceń, która opcja sprawi największą frajdę bliskiej Ci osobie. 

 

Bilet PKP BEZ LIMITU

W przypadku aktywnych osób, można rozważyć także kwestie i prezenty dla spontanicznych podróżników - weekendowe i niedrogie podróże? Podaruj bilet PKP bez limitu! Twój ukochany bądź ukochana będzie miała możliwość odwiedzać ulubione miejsca w Polsce przez cały weekend, bez ograniczeń. Sprawdź najnowszą ofertę PKP Intercity i zainwestuj w bilet turystyczny i mini bilet turystyczny. To jest totalny strzał w dziesiątkę!


Motocykl bez PRAWA JAZDY

Twój ukochany od zawsze marzył o motocyklu, ale nie może się zebrać by zrobić prawo? Zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym osoby, które ukończyły 18 lat, mogą bez uprawnień poruszać się po drogach motorowerami. PS. Motorower to pojazd, którego pojemność silnika nie przekracza 50 cm3, a moc 4 kW. Kolejna kwestia - motorower musi być zarejestrowany i posiadać ważne ubezpieczenie OC. Co ważne, maksymalna prędkość jaką może rozwijać to 45 km/h. Dla kogoś, kto woli alternatywę dla roweru, to będzie prezent idealny!

Składany rower elektryczny

Kolejnym świetnym pomysłem jest składany rower elektryczny, który idealnie się sprawdzi w zatłoczonych miastach. Dzięki możliwości składania, taki rower bez problemu przewieziemy pociągiem, kamperem, czy nie dużym samochodem osobowym. Możesz zainwestować w taki rower również dla siebie i razem z drugą połówką podróżować z rowerem gdzie tylko Ci się zamarzy! Taki prezent na święta bez wątpienia będzie czymś nietuzinkowym i pożytecznym! 


 

Przyrząd TRENINGOWY

A dla fana piłki nożnej bądź fanki niecodziennych sportów polecamy wyjątkowy przyrząd treningowy! Przyrząd treningowy to uniwersalny uchwyt na piłkę w rozmiarze: #3, #4 i #5.Przyrząd utrzymuje piłkę „na uwięzi”, dzięki czemu nie trzeba za nią biegać. Przyrząd wydłuża czas efektywnego treningu, przez co ćwiczenia stają się bardziej skuteczne. Czy może być lepszy prezent, dla kogoś kto ceni sobie efektywny trening? Oj chyba nie! 

Wymarzona TORBA na siłownie 

Torba na siłownię musi nie tylko dobrze się prezentować, ale przede wszystkim być solidnie wykonana. Ale często szkoda wydawać więcej na lepszy produkt, ponieważ lepiej zabrać ze sobą stary plecak czy torbę, która była pod ręką. Dlatego podsuwamy Wam idealny pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi się dużo ruszać, często chodzi na siłownie i ma problem żeby zapakować się ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami do ćwiczeń.

Ręcznik szybkoschnący

Kolejna propozycja, to dobry pomysł dla osób, które kochają niezbędne rzeczy nie tylko do treningu, ale także w podróży czy przy codziennych czynnościach. Zaopatrz swoją drugą połówkę w ręczniki szybkoschnące doskonale sprawdzają się podczas trekkingu i w podróży, kiedy trzeba ograniczyć nasz bagaż. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych materiałów są lekkie i łatwo je spakować. Może być coś lepszego? Uwierzcie nam, że nie!

Moglibyśmy wymieniać i wymieniać pomysły na upominki dla zakochanych. Jednak postanowiliśmy wybrać nasze wszystkie sprawdzone perełki, które bez wątpienia będą idealnym prezentem.