Określany mianem najważniejszego sportowego wydarzenia roku w Stanach Zjednoczonych event, który stał się nieformalnym amerykańskim świętem narodowym, to jak rozdanie Oscarów w świecie filmowym. NINE’s Restaurant & SportsBar, który w swoim DNA ma sportowego ducha, oraz MENU inspirowane kuchnią amerykańską, oczywiście nie mógł przejść obojętnie obok tej daty.

Po 3 miesiącach działalności konceptu, którego jednym z współwłaścicieli jest najlepszy piłkarz świata Robert Lewandowski, nadszedł czas dla NINE’s na realizację bardzo dużych wydarzeń. Inauguracją ich startu będzie właśnie Super Bowl, które zostało zaplanowane dosłownie z “prawdziwą pompą”!

Przed Gośćmi istne show, gdyż atrakcje, które będą czekać na nich zapewnią przeżycia jak na stadionie Super Bowl. 

Wydarzenie odbędzie się na 4 kondygnacjach lokalu: SportsBar, 2 piętra Restauracyjne oraz po raz pierwszy oficjalnie dla Gości zostanie otwarta Przestrzeń Eventowa z Trybuną i kilkudziesięciucalowym ekranem. Oprócz Transmisji, Goście będą animowani m.in. poprzez show cheelrederek, a także zawodników amerykańskiego futbolu.

Podczas wieczoru showman przeprowadzi także liczne konkursy i quizy dla ponad 300 Gości, którzy wypełnią wszystkie piętra Warzelni na Browarach Warszawskich.

 

Wstęp na wydarzenie podlega obowiązkowej rezerwacji stolików na zasadzie przedpłat. 

Cena: 70-100 zł/os

Całkowita kwota rezerwacji jest do wykorzystania na ofertę kuchni i baru w noc wydarzenia. 

 

Rezerwacji można dokonywać pod ponizszym linkiem na stronie www.nines.com.pl:: https://bit.ly/3AxVS1c !

 

Timeline:

Rozpoczęcie wydarzenia: Godzina 21:00
Rozpoczęcie Transmisji: około godziny 00:15 - przed Transmisją moc atrakcji i niezapomniane show
Zakończenie wydarzenia: około godziny 4:00

Oficjalni Partnerzy Wydarzenia: Browary Warszawskie oraz Warsaw Eagles.

Więcej informacji na oficjalnym wydarzeniu na Facebook : bit.ly/SuperBowlEventNINEs oraz na social media NINE's Restaurant&SportsBar.

Facebook: https://www.facebook.com/ninesrestaurantsportsbar
Instagram: https://www.instagram.com/nines_restaurant_sportsbar/