Juliet Sikora to mieszkająca w Niemczech djka polskiego pochodzenia, obecna od prawie dwóch dekad na scenie muzyki house. Wspólnie z przyjaciółmi Tube & Berger założyła wytwórnię Kittball, która wydaje takich artystów jak Purple Disco Machine, Junior Jack, Andhim, DeMarzo i David Keno, a także remiksy Dennisa Cruza, Wade, czy niemieckiego Brigante. 

Juliet pojawia się we wszystkich zakątkach globu, w tym w USA, RPA, Chorwacji, Dubaju, oraz corocznych pokazach Kittball Sonar Off Week i niezliczonych koncertach w Niemczech. Jej utwór „What Did I Tell Ya” wydany przez Green Velvet Relief w 2018 r. osiągnął pierwsze miejsce na liście Beatport's Tech House i pozostał w pierwszej setce przez następne pięć miesięcy. Album „Beat Dancer” (2019 r), wydany przez Flashmob Records, znalazł się na szczycie przez 12 tygodni. 

Sikora zremiksowała utwór „Alone” Claptone i Blaenavon, który znalazł się na wysokich pozycjach list przebojów. 

 

 

Rok 2019 okazał się jednym z najbardziej pracowitych lat Sikory. Występy na całym świecie, wydanie we współpracy z Flo Mrzdk, remiks dla Marca Wernera na Kittball, a także wydanie trzeciego tomu charytatywnego projektu Juliet i Tube & Berger „It Began In Africa” - w tym miksy Dario D'Attisa, Flashmoba, Josha Butlera, Mat.Joe, Magdaleny i wielu innych.

 

Juliet odkąd zaczęła swoją drogę z muzyka elektroniczną, nigdy nie występowała w Polsce.

Impreza w w Warszawie jest jej pierwszym występem w naszym kraju.

Na imprezie zagrają również Mike Konstanty, Marcin Cudny i Owocowicz

 

Start: 22:00

Koniec: 06:00

Bank Club

Ul. Mazowiecka 14

 

Bilety dostępne na https://goingapp.pl/wydarzenie/juliet-sikora-pierwszy-raz-w-polsce-2/kwiecien-2022

 

I pula - 20 PLN

II pula - 30 PLN

 

Partnerzy: Kittball, Going, Shining Beats, RMF MaxxxMówią Na Mieście