Mimo kompaktowych rozmiarów i minimalistycznej konstrukcji, projektor Samsung jest w stanie dostarczyć prawdziwie kinowych emocji. Wyświetla obraz o rozmiarze do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Ponadto automatycznie ustawia ostrość w stosunku do powierzchni wyświetlania. Z kolei Automatyczne Poziomowanie sprawia, że ekran zostanie też automatycznie skorygowany i nawet nierówne podłoże nie będzie stanowić problemu. Magii wielkiego ekranu będzie można doświadczyć w każdym możliwym miejscu na świecie, urozmaicając tym rodzinny urlop czy weekendowy wyjazd z przyjaciółmi. Co ważne, projektor waży zaledwie 800 g, dzięki czemu można go z powodzeniem schować do walizki, nie martwiąc się o nadbagaż. Obrotowy Design umożliwia rotację obrazu do 180°, dzięki czemu użytkownicy mogą wyświetlać obraz na dowolnych powierzchniach i pod każdym kątem – także na stole czy na suficie. Okrągła konstrukcja zapewnia także wysoką jakość dźwięku 360°, dzięki głośnikowi o mocy do 5 watów, co pozwala uzyskać niesamowite wrażenia brzmieniowe z każdej strony. Zasilany może być za pośrednictwem ładowarki podobnej do tych, których używamy ze smartfonami lub powerbanka.

 

Wielki test redakcji

Uwielbiamy urządzenia od Samsunga i uwielbiamy promować młodych artystów w oryginalny sposób. Dlatego nie mogliśmy się doczekać, aż będziemy mogli przetestować taki wynalazek jak najnowszy projektor The Freestyle! To właśnie na 2 Wieżach w Żeraniu odbył się nasz wielki test projektora The Freestyle! Wystarczyło, że zainstalowaliśmy prostą aplikację i po chwili sterowaliśmy już małym pilotem obraz. Uwielbiamy imprezy, uwielbiamy koncerty i uwielbiamy zatrzymywać piękne, wakacyjne wspomnienia! Postanowiliśmy sprawdzić jak The Freestyle sprawdzi się przy naszych przyszłych projektach – po kolei nagrywaliśmy artystów, którzy występowali za dj-ką i wspólnie z nami testowali sprzęty. Co nas najbardziej zaskoczyło?
Jakość, jakość i jeszcze raz jakość! Nie trzeba być profesjonalistą, aby stworzyć materiał, który zrobi niesamowite wrażenie i odda wszystkie emocje za pomocą nagrania. To urządzenie, którego brakowało nam do tworzenia wyjątkowych materiałów i relacji z wydarzeń. Teraz zdecydowanie będzie nam łatwiej mówić na mieście! 
 


  

Działka, kino balkonowe a może urozmaicenie codziennej rutyny?

 

Doświadcz rozrywki bez ograniczeń!  Przenośny projektor The Freestyle to nowa kategoria produktów w rodzinie Lifestyle. Wprowadzając ten model Samsung pokazał, że wciąż jest przestrzeń na nowe rozwiązania, które odpowiadają na konkretne potrzeby widzów i wpisują się w ich styl życia. The Freestyle znosi ograniczenia i przenosi funkcje Smart TV także poza domowy salon. Idealny na wypady za miasto czy spontaniczne wieczory w gronie przyjaciół. Łączy zalety urządzeń mobilnych, czyli niewielką wagę i wymiary, z obrotową obudową i możliwością uzyskania obrazu o przekątnej do 100 cali.
 

Obraz można wyświetlić na praktycznie każdej powierzchni i pod dowolnym kątem. A dzięki możliwości zasilania z powerbanka 3 scenariusze jego wykorzystania piszą sami widzowie. Wrażenia wizualne uzupełnia dźwięk 360°, który jest zasługą niskotonowego głośnika o mocy 5 watów.
 

Obsługa? Jest dziecinnie prosta.

Projektor zawsze jest gotowy do zabawy i w zasadzie nie wymaga żadnej instalacji. Automatyczne Dostosowanie obrazu to zestaw funkcji, które pozwalają dopasować wyświetlany obraz do powierzchni: automatyczne poziomowanie, automatyczne wyostrzenie oraz autokorekta efektu trapezu zadbają o optymalne ustawienia. Po uruchomieniu widzowie zobaczą - dla wielu znajome – menu z dostępem do pełnego zakresu funkcji Samsung Smart TV.

 


 


My już przetestowaliśmy i teraz pora na WAS! Pozwolimy sobie przedstawić Wam kilka pomysłów w jaki sposób wykorzystać The Freestyle aby Wasze letnie spotkania z przyjaciółmi były jeszcze bardziej atrakcyjne! The Freestyle pozwala na stworzenie kina balkonowego, o którym zawsze marzyliście.  Niczym nie musicie się martwić. Zadbajcie jedynie o klimat, czyli to byłoby tak: lampiony, koce, poduszki, przekąski, odpowiednie nawodnienie i cozy wieczór macie z głowy! Dla osób, które stawiają na aktywność, podpowiadamy, że The Freestyle warto wykorzystywać przy codziennej rutynie – np. do codziennych ćwiczeń. Dzięki innowacyjnemu mini projektorowi możecie zadbać o klimat podczas wypadu na działkę.
 

Może to właśnie ten moment aby zatrzymać te chwile i stworzyć wyjątkowy materiał, który później wspólnie ze znajomymi obejrzycie za pomocą projektora, wspominając przy tym beztroskie letnie chwile? Nie będziemy wspominać o wykorzystaniu The Freestyle od Samsunga podczas imprez tych plenerowych jak i na domówkach.
 

Stworzenie wyjątkowego i przede wszystkim tematycznego klimatu nigdy nie było prostsze! The Freestyle, to takie urządzenie, które może towarzyszyć Wam 24/7 , dlaczego?
Ponieważ można go zabrać ze sobą wszędzie, ale można go też wykorzystać do codziennych obowiązków takich jak praca i nauka. Dzięki temu nauka będzie wchodziła i zostawała na dłużej, szczególnie u osób, które zapamiętują patrząc. Nie wspomnimy już o pracy, gdzie tak jak na naszym przykładzie, The Freestyle uławia tworzenie materiałów jak i ich prezentację.

 

The Freestyle to jedyne w swoim rodzaju urządzenie, które łączy zalety projektorów i urządzeń mobilnych. Jest niewielki, przenośny i zaskakująco prosty w obsłudze. To jak? Chcecie się przekonać jak wygląda rozrywka bez ograniczeń?