Twórcy Festiwalu Oddechu wierzą, że teraz jak nigdy wcześniej potrzebujemy wsparcia i dobrych praktyk aby żyć w dobrostanie i balansie w świecie, który codziennie zaprasza do rozpędzonego pociągu pełnego wrażeń, wyzwań i rywalizacji. Festiwal Oddechu, to piękna i inspirująca podróż i kto raz sięgnął po wspierające praktyki i techniki pracy z oddechem i ciałem, nie zboczy już z tej ścieżki.

 Nadchodzący Festiwal Oddechu #3 to “przygoda zmieniająca życie” jak określają twórcy tego świadomościowego projektu. To przede wszystkim głębokie doświadczenie, które zmienia naszą percepcję i rozbudza w nas nowe pragnienia i chęć zmiany, dodaje nam odwagi do działania - podkreśla Iza Miłosz - organizatorka Festiwalu Oddechu z ramienia Fundacji Grupy Slow.
Festiwal Oddechu #3 to 2-dniowe wydarzenie skupiające w jednym miejscu wybitnych twórców autorskich metod rozwoju osobistego, certyfikowanych praktyków pracy z oddechem, ciałem i umysłem.
Trzecia edycja Festiwalu Oddechu to SCENA GŁÓWNA by Nikalab, SCENA ODDECH oraz CIAŁO by Chilli Zet.
Każda z nich dedykowana jest pogłębionej praktyce zmieniającej nasze wzorce i postrzeganie siebie w dzisiejszym świecie.
Na SCENIE ODDECH, którą zaopiekował się Instytut Oddechu Michała Godlewskiego, każdy uczestnik doświadcza niezwykłych emocji. Oddech jest bramą do najwspanialszej przygody jaką jest Życie, jest również drogowskazem prowadzącym nas po krętych ścieżkach codzienności.

 “Ciało jest naszym kompasem i nigdy nie kłamie”, dlatego stworzyliśmy dedykowaną SCENĘ CIAŁO, aby holistycznie zaopiekować się również tą przestrzenią, niezwykle istotną w drodze do utrzymania życiowego balansu - dodaje Iza Miłosz, organizatorka Festiwalu Oddechu z ramienia Fundacji Grupy Slow.

Wspaniałym dopełnieniem scen ODDECH, CIAŁO jest SCENA GŁÓWNA, gdzie będzie można pogłębić swoja wiedzę, odkryć nowe techniki pracy wielowymiarowej, poznać takie przestrzenie jak Hipnoterapia, System Human Design, Metoda Wima Hofa.)

Najlepiej działać prewencyjnie, a jeszcze lepiej po prostu przyjąć dobre prozdrowotne nawyki, jak naszą codzienną filiżankę kawy. Regulując nasz barometr emocjonalno-fizyczny lepiej stawiamy czoła codzienności i czujemy się bezpieczniej. Nasz codzienny dobrostan ma przełożenie na tu i teraz oraz na kolejne dni, miesiące i lata w zdrowiu. To przekłada się na chęć, radość i odpowiedzialność w świadomym kreowaniu naszego życia.

Na 2 poziomach industrialnej Elektrowni Powiśle przywitamy: - 25 niezapomnianych spotkań
- 20 znakomitych Prelegentów
- 3 SCENY: Główna, Oddech, Ciało
- 28 godzin solidnej wiedzy i niezapomnianych doświadczeń
- 4 wieczorne uroczyste celebracje dla Kobiet, Ciała, Oddechu i Duszy
W trakcie 2 dni Festiwalu w programie znajdą się między innymi: Ceremonia Kakao, napoju, którym był bogactwem i tradycją Majów. Podczas pięknego spotkania dla Kobiet, swoją wiedzą i praktykami podzieli się Małgorzata Witter, która od kilkunastu lat prowadzi kobiety do miejsca obfitości i radości. Didżejski set będzie towarzyszyć podczas głębokiej sesji oddechowej Satori Session: PSYCHEDELIC BREATH®, którą poprowadzi Malwina Kośka. Piękną celebrację Dusza w Oddechu poprowadzi Michał Godlewski, twórca Instytutu Oddechu.
Organizatorzy gwarantują pokaźną dawkę emocji i bogate doświadczenie, to tylko początek pięknego procesu zmian, jak wspominają, po takich doświadczeniach zmiania sie nasza percepcja i odwaga do sięgania po więcej dobra i radości w naszym życiu.
W niedzielę wieczorem każdy uczestnik będzie mógł Organicznie wytańczyć swoje nowe doświadczenia, intencje lub pożegnać stare niesłużące już schematy. Organic Experience w prowadzeniu Adama Adamonisa i DJ Kubinowski_music będzie uroczystym zamknięciem dwudniowego procesu doświadczania i odkrywania nowych ciekawych przestrzeni do dalszej eksploracji.

Partnerem Festiwalu Oddechu jest platforma Jestemslow.pl, Nikalab, Chilli Zet, Mudita
Przedsprzedaż biletów na wydarzenia odbywające się w ramach Festiwalu Oddechu #3 już trwa na platformie Jestem Slow (Festiwal Oddechu #3-BILETY).
Każde wydarzenie ma limitowaną liczbę uczestników, warto zaplanować weekend 8-9 października z wyprzedzeniem i już dzisiaj zajrzeć do bogatego programu wydarzeń podczas Festiwalu Oddechu #3.
Organizacja: Fundacja Grupy Slow na Rzecz Rozwoju i Promocji Trendu Slow w Polsce
Partner strategiczny: Elektrownia Powiśle, Jestemslow.pl