Skoro na łamach naszego portalu dzielimy się inspirującymi miejscami, które warto odwiedzić w stolicy, to Baila nie mogło tu zabraknąć.

Położona w sercu miasta, w Browarach Warszawskich, BailaShow&Dining jest… no właśnie? Ciężko ująć w słowach wszystko, co oferuje ten wspaniały koncept. Zacznijmy więc może od początku. Kuchnia – w Baila spróbujecie międzynarodowej kuchni z charakterystycznym, południowoamerykańskim twistem.
 


Najlepszej jakości wołowina, chrupiąca pizza, wspaniałe makarony, ostrygi, sushi, guacamole czy tacos – nie wiemy, co polecić Wam jako pierwsze, bo wszystkie dania, których spróbowaliśmy były po prostu pyszne. Co więcej, w tygodniu w godzinach 12:00-16:00 Baila oferuje także idealnie skomponowane lunch menu, a po 18:00 aromatyczną shishę. Ale prawdziwa magia zaczyna się wieczorem…

 

 

Kolacja w akompaniamencie artystycznego show? Tylko w Baila.

Baila to pierwsze miejsce w Polsce, które łączy występy z zasiadaną kolacją. Delektujesz się wspaniałym jedzeniem, a na scenie dzieje się prawdziwe show. Artyści i tancerze w zjawiskowych stylizacjach dają popis niesamowitych umiejętności. Dynamiczne, zróżnicowane występy artystyczne sprawiają, że kolejka do Baila jest naprawdę długa. 

Popularność Baila daje nam jasny znak, że Polska jest gotowa wejść na wyższy poziom restauracyjno-klubowy. Na szczęście właściciele tego wspaniałego miejsca odpowiadają na oczekiwania i zainteresowanie klientów. Na prośbę gości niesamowite show w Baila można oglądać już nie tylko weekendy, ale także w każdą środę. Jednak niech Was to nie zwiedzie – nadal trzeba zrobić rezerwację z dużym wyprzedzeniem. Wszyscy mieszkańcy stolicy i turyści chcą poczuć te niesamowite emocje na własnej skórze. 

Na koniec wspomnimy jeszcze o wspaniałym wystrój lokalu, bo jesteśmy pewni, że przypadnie Wam do gustu. Niesamowita feeria barw, kolorowe neony – wszystko dopracowane do perfekcji. I co ważne – wystrój ten subtelnie zmienia się co sezon i zaskakuje jeszcze bardziej niesamowitymi kompozycjami. 

Jeśli i Ty masz ochotę na wspaniałe jedzenie i wyjątkową ucztę dla wszystkich zmysłów, nie zwlekaj i zarezerwuj stolik w Baila jeszcze dziś. Do zobaczenia w Browarach Warszawskich!