Dla publiczności zagrają: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Natalia Przybysz, Karaś/Rogucki, Sorry Boys i Igo. Stery nad tegoroczną edycją - zarówno na scenie, jak i poza nią przejmą kobiety. Począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowe koncerty, festiwal znajdzie się w mocy i w rękach wyjątkowych artystek. Zwieńczeniem obu festiwalowych dni będą występy unikalnego kobiecego projektu Women’s Voices Kolektyw w składzie: Paulina Przybysz, Monika Borzym, Brodka, Ania Karwan, Kasia Lins, Margaret, Maria Peszek, Julia Pietrucha i Natalia Przybysz. Kolektyw będzie można usłyszeć tylko na Co Jest Grane Festival.

 

 

 

Wiele artystek, wspólny kobiecy głos w Kolektywie Women’s Voices 

Każda z zaproszonych na Co Jest Grane Festival wokalistek zajmuje ważne miejsce w historii muzyki, nie boi się śpiewać tego, co myśli, i z każdym kolejnym albumem udowadnia, że połączenie kobiecej wrażliwości i talentu daje spektakularne efekty. Jako solistki tworzą oryginalny autorski materiał, a wszystkie razem mówią jednym kobiecym głosem w Women’s Voices Kolektyw. 

- Po kilku latach przygotowywania koncertów Women’s Voices nachodzi mnie refleksja, że mamy na naszej polskiej scenie muzycznej ogromną moc i chęć kobiecej współpracy - podkreśla Paulina Przybysz, dyrektorka artystyczna koncertów Women’s Voices i członkini Women’s Voices Kolektywu. - W procesie przygotowań mam wielką przyjemność obserwowania, jak zaproszone artystki generują zupełnie inną energię, dążąc do utworzenia wspólnego mocnego przekazu. Poruszając się po różnych gatunkach muzycznych, czasem szeptem, a czasem pełną ekspresją, xzasem przełamując swoje przyzwyczajenia i wychodząc ze strefy komfortu – dają z siebie, co najlepsze – dodaje.

 

Line-up Co Jest Grane Festival 

Festiwalowe bramy otworzą się o godzinie 16:00. 

Piątek, 17 czerwca 

17:00-18:00 NATALIA PRZYBYSZ 

18:30-19:30 KARAŚ/ROGUCKI 

20:00-21:00 DARIA ZAWIAŁOW 

21:30-22:30 KRZYSZTOF ZALEWSKI 

23:00-24:00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie:

PAULINA PRZYBYSZ, ANIA KARWAN, MARGARET, NATALIA PRZYBYSZ, JULIA PIETRUCHA 

Sobota, 18 czerwca 

17:00-18:00 SORRY BOYS 

18:30-19:30 IGO 

20:00-21:00 MARIA PESZEK 

21:30-22:30 BRODKA 

23:00-24:00 WOMEN'S VOICES KOLEKTYW w składzie:

PAULINA PRZYBYSZ, MONIKA BORZYM, KASIA LINS, MARIA PESZEK, BRODKA 

Bilety 

Dzieci do 5 lat wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. 

Dzieci w wieku 6 do 12 lat płacą połowę ceny. 

Pozostali mogą kupić bilety jednodniowe (130 zł) lub karnety (199 zł). Bilety dostępne są stacjonarnie w Empiku oraz za pośrednictwem bileterii eBilet, Empik Bilety, Going App.