26-30 lipca odbędzie 7. edycja Festiwalu Wibracje i ostatnia w tej formule. Organizatorzy zapowiadają grubą ewolucję projektu, ale na szczegóły musimy poczekać do sierpnia.

 

 


 

W tym roku program wśród prelegentów z rozmaitych dziedzin znaleźli się m.in. Natalia de Barbaro – autorka książki „Czuła Przewodniczka”, Łukasz Łuczaj z tematem „Bioróżnorodność w Twoim ogrodzie” „Terapie psychodeliczne” Piotr Matejuk, Ya’Acov Darling Khan, współzałożyciel współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine, czy światowej sławy nauczycielka tantry – Prem Santoshi.

 

 


 

Dzień na festiwalu zaczyna się wspólnymi ćwiczeniami, a kończy wielkimi ogniskami i zabawą do rana. Mocną częścią programu są warsztaty nastawione na świadomą pracę z ciałem: kontakt improwizacja, joga, Qigong, bioenergetyka Lowena, animal flow. 
 

 

Wstęp dla dzieci do 13 r.ż jest bezpłatny! Od samego początku festiwal organizowany jest z myślą o całych rodzinach. Setki dzieciaków wspólnie bawi się, tworząc niezależną społeczność. W programie dla rodzin: Strefa Malucha z zajęciami w stylu Montessori, małpi gaj, warsztaty dla rodziców z dziećmi (m.in Bliskość w ruchu, joga śmiechu dla rodzin, joga rodzinna), wykłady dla rodziców (m.in. Shai Orr – Świadome rodzicielstwo, Marianna Kłosińska – Wolna edukacja w praktyce)

W 2022 roku festiwal Wibracje odwiedziło ponad 6000 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji. Sukces poprzednich edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą oraz tworzeniem świadomej społeczności, której esencją jest akceptacja, empatia i wzajemny szacunek. Nazwa festiwalu została zainspirowana słowami znanego wynalazcy Nikoli Tesli: „Jeśli chcesz poznać sekrety wszechświata, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”.

 

 

 

GDZIE I KIEDY:

26–30 lipca 2023 (środa–niedziela) 

Giże koło Olecka, Mazury Garbate

PROGRAM I BILETY:

www.wibracje.com.pl