Piątek - wieczór czarów i drinków

Pierwszego dnia, magiczny świat Food Hall Browary od godziny 18:00 zostanie wypełniony postaciami ze świata czarów, szczudlarzami oraz wróżkami, które będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych poznaniem swojej przyszłości. O godzinie 20:30 będzie można podziwiać niezwykłe Show Barmańskie, a tuż po nim wszyscy goście będą mieli okazję wejść w weekend tanecznym krokiem przy muzyce Foxall & Kotojeleń. Warto zaznaczyć, że Bar Centralny zaprasza na magię w kieliszku, serwując zaczarowane koktajle przez cały urodzinowy weekend! 
 


Sobota - magia i muzyka

Drugiego dnia goście będą mogli kontynuować swoje magiczne doznania od 18:00 do północy. O godzinie 20:30 odbędzie się fascynujący pokaz magii, który przeniesie wszystkich w świat tajemniczych iluzji i nieuchwytnych sztuczek. Renomowany magik zaprezentuje swoje niezwykłe umiejętności, zaskakując i zachwycając widzów. Głównym punktem wieczoru będzie koncert Marii Sadowskiej x Deeplomatic. Ta wyjątkowa kolaboracja artystyczna zapewni niepowtarzalne wrażenia muzyczne i wprawi wszystkich w rytm tańca.

 


Niedziela - dzień dla rodzin

Ostatni dzień weekendu, to przede wszystkim atrakcje dla rodzin z dziećmi. Od godziny 16:00 będzie trwał Rodzinny Quiz. Dodatkowo dzieci będą miały okazję wziąć udział w zabawnych animacjach, które przybliżą im świat magii i czarodziejstwa. To idealna okazja, aby spędzić czas razem i poznać tajemnice magii.

 

 

Food Hall Browary to miejsce, które od dwóch lat zachwyca mieszkańców Warszawy różnorodną ofertą kulinarną. Całość obiektu to aż kilkanaście różnych konceptów gastronomicznych oraz Bar Centralny – jeden  z najdłuższych w Polsce. Wszystkie restauracje zostały dobrane tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni rodzaj kuchni.

To idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, rodzinne obiady czy romantyczne kolacje. Food Hall Browary to również przestrzeń, która regularnie organizuje różnorodne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, tworząc wyjątkową atmosferę dla wszystkich gości.

 

Do zobaczenia w weekend :)