Kultowe targi Slow Weekend to największe w Polsce wydarzenie, które zrzesza polskie marki autorskie, lokalnych producentów z różnych kategorii. Każdą edycję odwiedza ok. 12 tysięcy osób, ceniących unikatową odzież czy dodatki, rękodzieło i lokalne wyroby. Za projektem stoi Grupa Slow, inicjator znanych wydarzeń Jestem Slow, Jestem Vintage, czy Jestem Organic.

Kupuj lepsze prezenty 9 i 10 grudnia na PGE Narodowym

Slow Weekend to nie tylko targi, ale święto polskiego designu i rękodzieła. Na PGE Narodowym będzie można kupić piękne i wartościowe produkty tworzone z pasją i zaangażowaniem, a także poznać osoby, które za nimi stoją. To idealne miejsce dla tych, którzy szukają prezentów oraz tych, którzy chcą spędzić aktywnie weekend. Organizatorzy zaplanowali warsztaty, darmowe atrakcje i aktywności dla uczestników w każdym wieku.

– Warsztatownia to punkt obowiązkowy na każdej edycji. Jest ona miejscem dla wszystkich tych, którzy chcą dać upust swojej kreatywności. W tym roku zaplanowaliśmy m.in. zajęcia z makijażu, jogi twarzy oraz warsztaty ceramiczne, które poprowadzi artystka Marta Cylwik. Pod jej okiem uczestnicy będą mogli własnoręcznie ulepić kubek z gliny – dla siebie lub na prezent. Będziemy także szyć legowiska, które trafią do Fundacji Zwierzęca Polana – dodaje Iza Miłosz. – Odbędą się także warsztaty, na których każdy uczestnik dowie się tego, jak nie dać się ponieść świątecznej gonitwie, jak zorganizować święta rozsądnie - spokojnie i może bez suto zastawionego stołu - ale szczęśliwe, doceniając proste chwile. A to w tym okresie jest najważniejsze – dodaje.

Dwudniowe targi Slow Weekend to wyselekcjonowane połączenie stoisk z odzieżą, akcesoriami, wzornictwem, Warsztatownią i wieloma aktywnościami dodatkowymi. Całość uzupełnia rozbudowana strefa slow food.

Slow Weekend #Święta, 9-10 grudnia 2023 r. Warszawa, PGE Narodowy

Godziny otwarcia
Sobota: 11:00 – 19:00
Niedziela: 11:00 – 19:00

Wstęp 10 zł (dzieci i młodzież do 12 lat bezpłatnie).

Bilety dostępne na eBilet.pl
https://www.ebilet.pl/biznes/targi/slow-weekend
Więcej informacji: www.jestemslow.pl
www.instagram.com/jestemslow
www.facebook.com/jestemslow