Jest właścicielem wytwórni TOCA45 Recordings. Jego produkcje przyciągają i inspirują DJ-ów z szerokiego spektrum muzycznego i były wykorzystywane między innymi w reklamie (Citroen). Jego utwór „Bat3ria” został zsamplowany przez Fatboy Slima i Riva Starra w ich światowym hicie „Eat, Sleep, Rave, Repeat”.
 


 

 

Tocadisco zdobył nagrodę za swój pierwszy solowy album „Solo” oraz otrzymał wiele innych wyróżnień za swoją twórczość.

 

 Tocadisco systematycznie wydaje i remiksuje utwory w wielu znanych undergroundowych wytwórniach, takich jak Skint, Toolroom Records, D:Vision, DIM MAK Steve'a Aoki, Blu Fin oraz w głównych wytwórniach, jak Warner, Sony czy Universal.

 

 


W 2014 roku Tocadisco otrzymał złotą płytę za remiks utworu „Sun Goes Down” Robina Schulza z udziałem Jasmine Thomson oraz platynową płytę za remiks „Changes” Faul & Wad Ad. Wydał czwarty album „IV” i stworzył kilka hitów, w tym remix utworu „Let the Sunshine” zespołu Milk & Sugar.


Jego muzyka była grana na festiwalach takich jak Nature One, Mayday, Sensation, Future Music, I love Techno, Pukkelpop, Mysteryland, Ultra Music i wielu innych. Program radiowy Tocacabana prezentuje słynne brzmienie House & Techno, a Tocadisco został uhonorowany belgijską nagrodą TMF dla „Best Dance International.


Artysta na swoim koncie ponad 300 międzynarodowych remiksów, pięć albumów artystów i 40 singli odnoszących światowy sukces. W 2021 roku wydał album „CHUCHOTAGE”, na którym po raz pierwszy zaśpiewał we wszystkich utworach oraz zagrał na wszystkich instrumentach. Single z tego albumu uplasowały się na trzecim miejscu oficjalnych list przebojów muzyki niezależnej.


Tocadisco coraz częściej pracuje nad własnymi undergroundowymi produkcjami klubowymi, zyskując wsparcie takich DJ-ów jak Richie Hawtin, Erick Morillo i Deborah de Luca. 

Warto odwiedzić
https://soundcloud.com/tocadisco
https://www.instagram.com/the_real_tocadisco/
https://twitter.com/TOCADISCO


 

 

 

Line-Up

WEIKUM
JERRY M
LOPEZ
CZORTEZ
SEED
ILLEGIBLE
SYLAD
ULAT
JANICKI
CZORTYŃSKI
D4RO

BILETY link