Opowieść o miłości i mroku

Opowieść o miłości i mroku

Co powiecie na debiut Natalie Portman w roli reżyserki? Aktorka znana między innymi z Gwiezdnych Wojen, Leona Zawodowca czy Czarnego Łabędzia, podjęła się poważnego wyzwania i stworzyła film na podstawie książki Amosa Oza o tym samym tytule - "Opowieść o miłości  i mroku". Amos Oz w powieści opowiada
o dzieciństwie, historii swojej rodziny i nieudanym małżeństwie rodziców. Wszystko dzieje się w okresie II wojny światowej.

Premiera 1 kwietnia. Więcej przeczytasz tu

 


Księga dżungli

księga dźungli , 2016, premiera

A powieść Rudyarda Kiplinga "Księga dżungli" pamiętacie? W 1967 roku na jej podstawie powstał już jeden film. Teraz historia porzuconego w dżungli Mowgliego znów powraca na wielkie ekrany!

 

Premiera 15 kwietnia. Więcej przeczytasz tu

 


Batman v Superman

Batman v Superman

Miłośnicy wielkich bohaterów ratujących świat przed złem, już niebawem z radością pomaszerują do najbliższego kina. W końcu film o Batmanie zawsze w cenie. Film o Supermanie również. A dwóch superbohaterów na jednym ekranie? Koniecznie musicie to zobaczyć.

 

Premiera 1 kwietnia. Więcej przeczytasz tu

 

Niesamowita Marguerite

niesamowita margueritem film

Historia kobiety, która całkowicie zmienia swoje życie, gdy pewnego dnia wkracza w artystyczny świat. Czy właśnie takiej zmiany potrzebowała? Jak na taką metamorfozę żony zareaguje mąż? Na te i inne pytania z pewnością znajdziecie odpowiedź w kinie. Film zapowiada się naprawdę ciekawie.

 

Premiera 1 kwietnia. Więcej przeczytasz tu


Bóg nie umarł 2

bóg nie umarł 2, film, premiery

Kolejny film, w której główną postacią jest kobieta i jej zmagania ze światem. Bohaterką tej produkcji jest Grace Wesley, która przekonuje się, że tematy związane z religią, Bogiem i ich konfrontacja ze światem świeckim mogą mieć poważne konsekwencje.

Premiera 8 kwietnia. Więcej przeczytasz tu