Gdzie najfajniej spędza się ciepłe dni w Warszawie? Przygotowaliśmy dla Was listę naszych ulubionych miejsc.


 Trakt Królewski - jako deptak

trakt królewski, 2016 deptakt, warszawa, ciepło, wiosna w warszawie, co robić wiosną


Już od świąt wielkanocnych, czyli od 26 marca, aż do 16 października, Trakt Królewski będzie deptakiem. Oznacza to, że Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zostaną zamknięte dla autobusów, a zwiedzający będą mogli swobodnie spacerować jednym z bardziej urokliwych ulic w Warszawie. Dla nas oznacza to przede wszystkim swobodne, nocne spacery w ładnym otoczeniu.


 Sezon na Foodtrucki

trakt królewski, 2016 deptakt, food truck, warszawa, ciepło, wiosna w warszawie, co robić wiosną


Nie ma co się oszukiwać. Idziemy na foodtrucki, a nasza dieta zostaje w domu i czeka, aż wrócimy. Owoce na patykach, orientalne placuszki, pierożki na parze, rożki z czekoladowymi dodatkami... Podczas zlotów foodtrucków trzeba spróbować przynajmniej kilku przysmaków, żeby uznać wyprawę za spełnioną i udaną. Już nie możemy się doczekać!
Najbliższy zlot -  "Żarcie na Kółkach" przyjedzie pod Stadion Narodowy w dniach 9-10 kwietnia. Łącznie znajdziemy tam aż 80 food trucków! Omnomnom


 Sezon w Lake Park Wilanów


trakt królewski, 2016 deptakt, food truck, warszawa, ciepło, wiosna w warszawie, co robić wiosną

Coś dla fanów sportu! Lake Park Wilanów, czyli miejsce, gdzie możecie spróbować swoich sił na wakeboardzie, również zaczyna budzić się z zimowego snu. Oficjalne otwarcie sezonu zaplanowano na 29 kwietnia.


 Multimedialny Park Fontann

trakt królewski, 2016 deptakt, food truck, warszawa, ciepło, wiosna w warszawie, co robić wiosną, fontanny


Wstyd przyznać, ale w poprzednim roku nie byliśmy w tym miejscu ani razu! Postanowliśmy to nadrobić, więc 1 maja meldujemy się w Parku Fontann! Właśnie wtedy na Podzamcze powrócą kolorowe pokazy w Multimedialnym Parku. Premierowy spektakl odbędzie się 1 maja o godz. 21:00.


 Otwarcie sezonu nad Wisłą

trakt królewski, 2016 deptakt, food truck, warszawa, ciepło, wiosna w warszawie, co robić wiosną


Nieoficjalne otwarcie sezonu plaży nad Wisłą ma mieć miejsce 13 maja pod hasłem "Poznajmy się nad Wisłą"
My już czujemy na twarzach promienie czerwcowego słońca, chrzęst piasku pod stopami i śmiech siedzących wszędzie naokoło na kocykach ludzi. Chcemy lato!