Pasta do zębów zupełnie nie miętowa

Standard. W dodatku dosyć niemiły (wypróbowane na własnej skórze). Na czym polega żart? Podmieniamy zawartość tubki z pastą do zębów. majonez, skondensowane mleko, pełna dowolność.
My nauczyliśmy się tego z "Kaczora Donalda" i praktykowaliśmy od przedkszola na kolegach. Działa.

 


Lakierowane mydło

Wystarczy bezbarwny lakier i mydło. Mydło pokrywamy lakierem. Proste, odrobinę bardziej śmieszne niż numer jeden. Istnieje jednak ryzyko, że osoba myjąca ręce oleje fakt, iż mydło się nie pieni i umyje ręce samą wodą. Wtedy będziecie musieli przygotować kolejny żart.

 


Jajecznica na twardo

To przepis na "kawał" naszej babci. Wystarczy ugotować jajka i odłożyć je na stałe miejsce w lodówce. Następnie prosimy kogoś o zrobienie jajecznicy. Zdziwienia 5/10, śmiechu 2/10.

 


Miętowe ciastka

Kup w sklepie ciastka z gęstym kremem, markizy albo oreo - ściągnij z nich krem w zamian wciskając pastę do zębów i częstuj znajomych. Proste i klasyczne śmieszki, my za młodu zrobiliśmy tacie eklerkę z pianką do golenia, nikt, poza nami, się nie śmiał, ale było warto. Polecamy!

 


Nauka nowego jezyka w komputerze/telefonie

Zmień znajomemu domyślny język w komputerze, albo komórce na np hebrajski. Potem usiądź wygodnie i patrz, jak się męczy usiłując znaleźć "ustawienia" i zmienić język na polski. 7/10.

 


Żart z myszką

Naklej kawałek papieru pod myszką komputerową, tak żeby zasłaniał czujnik. Tak bardzo klasyk, że każdy po 20 sekundach zorientuje się, że pod myszką jest kawałek papieru z trollface, ale jeśli chcecie zrobić taki żart Waszym mamom - będzie dosyć interesująco.

 


Nowa tapeta

Wykorzystaj moment, w którym ktoś odejdzie od komputera. Nicolas Cage na tapecie w służbowym komputerze to Klasyk przez duże "K".

 


Nicolas Cage wszędzie

A może by tak przykleić w skanerze zdjecie Nicolasa Cage'a (lub kogoś innego, macie tu pełną dowolność)? Każdy kto będzie chciał coś skserować na mniejszym formacie, zobaczy jego twarz na swojej kopii! Mocne 7/10.

 


Damska czy... damska?

Doklej panu na obrazku w toalecie spódniczkę. Teraz już nie jest to męska toaleta. Podobno popularne w korpo. My tam nie wiemy, ale jak dla nas 6/10.

 


Cały pokój w...

To zadanie dla zdeterminowanych i cierpliwych.Weź największą ilość małych karteczek samoprzylepnych, jaką masz i obklej nimi np. biurko swojego kolegi. A może wypełnij cały pokój pluszakami lub nadmuchanymi balonami.
Jeśli Twoja kilkugodzinna praca warta jest kilku minut śmiechu - go ahead! Może wylądujesz w Internetach.