11. PZU Półmaraton Warszawski
 

3 kwietnia 2016 wystartuje największy bieg uliczny w Polsce! 11. edycja PZU Półmaratonu Warszawskiego wystartuje w tym roku z jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokalizacji stolicy: Placu Trzech Krzyży. Tradycyjnie bieg skupiać się będzie na najpiękniejszych oraz historycznych punktach Warszawy – przeprawa na drugą stronę Wisły, bieg mostami Gdańskim, Świętokrzyskim oraz 8 km odcinek wiodący m.in. przez starą Pragę. Badźcie częścią tego spektakularnego i podniosłego wydarzenia!

Wiosna startuje w Warszawie!

Dystans: 21,0975 km
Kiedy: 3 kwietnia
Więcej infotutaj

 


Szybko po Woli

Nie ma znaczenia czy biegacie wolno czy szybko. Każdy może wziąć udział w biegu po Parku Szymańskiego. Szybko po Woli to cykl dziesięciokilometrowych biegów organizowanych co miesiąc na warszawskiej Woli. Kwietniowy bieg to już druga tego typu impreza w tym roku, kolejna za miesiąc! Mamy nadzieję, że wolski cykl biegowych dyszek przypadnie Wam do gustu.

Dystans: 10 km
Kiedy: 10 kwietnia
Więcej info: tutaj

 


Bieg SGH

Bieg organizowany przez Samorząd Studentów SGH jest nie tylko dla studentów tej uczelni, jest dla wszystkich! To już trzecia edycja biegu, jednak tym razem wybór tasy, między pięcio- a dziesięciokiloemtrową, należy do Was! Pamiętajcie, że biegnąc w Biegu SGH, nie tylko dbacie o kondycję fizyczną, ale również wspieracie finansowo podopiecznych Fundacji „Spełnionych marzeń” w walce z chorobą. Start spod Klubu Stodoła!

Dystans: 5/10 km
Kiedy: 17 kwietnia
Więcej info: tutaj

 


III bieg z cyklu Grand Prix Warszawy – Ursynów 201616 kwietnia odbędzie się czwarty w tym roku bieg z cyklu Grand Prix Warszawy. Wszystkich mieszkańców Ursynowa i nie tylko, zachęcamy do wspólnego biegania w sobotnie przedpołudnie w Lesie Kabackim. Sprawdźcie swoje umiejętności na dziesięciokilometrowym dystansie! Start o 11.00 przy stacji Metra Kabaty!

Dystans: 10 km
Kiedy: 16 kwietnia
Więcej info: tutaj

 


Orlen Warsaw Marathon Narodowe Święto Biegania
 

Narodowe Święto Biegania brzmi dumnie! Podejmiesz wyzwanie maratonu i przebiegniesz 42,195 km? Jeśli jednak taki dystans Cię przeraża, możesz wziąć udział w czymś trochę mniej wymagającym. Może Bieg OSHEE na 10 km?

Dodatkowo Orlen organizuje w przeddzień maratonu, Charytatywny Marszobieg Dar Serca (3 km), w którym wystartować mogą wszyscy, bez żadnych ograniczeń, zarówno pełnosprawni jak i niepełnosprawni uczestnicy.

Dystans: 42,195 km
Kiedy: 23-24.04.2016
Więcej info: tutaj