SAM Kameralny Kompleks Gastronomiczny

Kameralny Kompleks Gastronomiczny, którego sercem jest piekarnia wypiekająca chleby na prawdziwych zakwasach oraz sklep z ekologiczną żywnością i domowymi produktami. Restauracja codziennie serwuje ciekawe dania bazujące na produktach sezonowych. Możecie tu dobrze zjeść jak i zrobić pyszne zakupy. Dojedziecie tu rowerem Veturilo (stacja przy BUWie) lub własnym, któy możecie zostawić na stojaku. Gdyby coś się działo z Waszymi rowerami, tuż obok jest sklep i serwis rowerowy 3.gravity, w którym możesz zaopatrzyć się w super gadżety do swojego bicykla lub coś naprawić! Dodatkowo działa tu też wypożyczalnia rowerów!

Gdzie: ul. Lipowa 7

 


Warszawa Powiśle

Sami o sobie mówią: kiosk z jedzeniem, wódką i kulturą. Kultowe miejsce na Warszawskim Powiślu, do którego warto przyjechać rowerem. Najlepiej veturilo, które zaparkujecie tuż pod knajpą! Później po piwie czy mocniejszym trunku lepiej wrócić do domu tramwajem, lub nocnym! :)

Gdzie: ul. Kruczkowskiego 3b

 


Temat Rzeka

Tym razem miejsce po drugiej stronie Wisły. Biegnie tędy sympatyczna ścieżka rowerowa wzdłuż rzeki. Jadąc nią, warto zajrzeć na plażę tuż przy Moście Poniatowskiego! Temat Rzeka to miejsce kulturalno-rozrywkowe powstałe z inicjatywy pasjonatów sztuki i rekreacji. Ten niesamowity punkt widokowy, umieszczony w otoczeniu panoramy miasta i galerii leśnej, jest inspirującą przestrzenią działań twórczych dla pasjonatów fotografii i malarstwa. Istotnym założeniem miejsca jest możliwość spędzania czasu blisko natury nie rezygnując przy tym z własnych zobowiązań. Dlatego, wyposażone w szerokopasmowe WI-FI i przepyszną kawę, prezentuje się jako atrakcyjne i nowatorskie miejsce pracy.

Gdzie: Plaża przy Moście Poniatowskiego

 


Państwomiasto

Państwomiasto to połączenie miejsca do spotkań, miejsca do pracy i miejsca do debat – znajdziecie tutaj kawiarnię, salę konferencyjną, pokoje warsztatowe oraz biurka w przestrzeniach wspólnych. Możecie tu napić się kawy, przypinając rower do jednego ze stojaków i mając pewność, że będzie tam bezpieczny, a także tu skorzystać z samoobsługowej stacji naprawczej.

Gdzie: ul. Andersa 29

 


Veloart Cafe

"Veloart Cafe" to kolejne fajne miejsce dla fanów rowerów. W industrialnych pawilonach przy Żeromskiego znajdziecie rowerową kawiarnię połączoną ze studiem-warsztatem. Kuchnia to nie tylko kawy i desery, ale też pyszne menu obiadowe. Polecamy nie tylko rowerzystom!

Gdzie: ul. Żeromskiego 17c

 


Kolarski.eu

Miejsce stworzone przez pasjonatów rowerów i dobrej kawy. Można zdobyć trudno dostępne na rynku gadżety i części rowerowe. Integralnym i niezwykle ważnym miejscem w Kolarski jest warsztat, do którego można oddać na serwis swój rower. Oprócz pysznej kawy w kawiarni można spróbować najrozmaitszych przekąsek: sałatki, kanapki, czy domowe wypieki to tylko część wspaniałości, które znajdują się w ofercie.

Gdzie: ul. Sobieskiego 102a

 


Bike Bistro

Miejsce idealne dla miłośników rowerów! Można usiąść sobie przy sttoliku zrobionym z koła rowerowego lub w wygodnym hamaku zrelaksować się po przejażdżce. Polecamy sezonowane steki i burgery, wołowe oraz wege, a także kremy i sałatki! A z tyłu kawiarni znajduje się serwis i sklep rowerowy!

Gdzie: ul. Powsińska 108

 


Pub Lolek

Pola Mokotowskie to świetne miejsce na przejażdżkę rowerem! A tu znajduje się Pub Lolek, który jak zwykle zaskakuje swoim podejściem do klienta! Jeśli przyjedziecie tu rowerem, dadzą Wam do niego kłódkę i rower będzie można bezpiecznie zaparkować tuż przy knajpie, a co ciekawe, jeśli znajomi będą na rolkach, wpuszczą ich także do środka! Nic tylko jechać do prosto Lolka!

Gdzie: ul. Rokitnicka 20