Keep Calm & Camp On | Gafo

Kiedy: 8 kwietnia 2016, g. 22:13
Gdzie: ROOM13
Wjazd: 15/20 PLN + lista fb free

Historia jeszcze długo będzie pamiętać noc, od której wszystko się zaczęło. Proponujemy imprezę pin-up w niezwykle kobiecym i nieco frywolnym stylu!

ROOM13 organizuje małą podróż w czasie, która odzwierciedli w pełnej krasie uroki stylu lat 40. i 50. XX wieku i pozwoli Wam poczuć klimat epoki, kiedy królowała kobiecość w dobrym eleganckim stylu. Kapitalnie powabne cheerlederki wraz z niesubordynowaną załogą uczestników wyjazdów ‘Camp Leaders - wakacje w Stanach’, którzy już rozgrzewają się na myśl wakacyjnej przygody za Wielką Wodą, zapewnią dużą dawkę dobrej zabawy.

Nic lepszego, dziewczyny malujcie usta na czerwono, załóż opaskę na głowę i wpadaj! Mężczyźni już czekają na słodkie i kokieteryjne dziewczęta!

Więcej info: tutaj

 


9. Urodziny Aloha Entertainment

Kiedy: 8 kwietnia 2016, g. 21:00
Gdzie: Klub 55
Wjazd: 20 PLN

Wytwórnia hip-hopowa Aloha Entertainment świętuje swoje 9. urodziny!

Na wszystkich gości czeka moc hip-hopowych atrakcji. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy zaprzyjaźnionych z Aloha Ent. artystów; w tym roku headlinerem będzie #Mielzky, raper reprezentujący Sopot, który wraz z Patr00 wydał w zeszłym roku doskonały album "Miejski Patrol". Na scenie pojawi się również #Masia, obdarzona nieprzęciętnym potencjałem wokalistka, o której robi się ostatnio coraz głośniej. Mufon, uważany przez wielu za najlepszego zawodnika w historii polskiego freestyle'u, zaprezentuje premierowe kawałki ze swojej nadchodzącej płyty, natomiast o odpowiednie stężenie alohowej zajawki zadbają #Proceente i #Łysonżi #Dżonson wraz ze specjalnie zaproszonymi gośćmi specjalnymi. Część koncertową poprowadzi jedyny w swoim rodzaju duet Rufin MC & DJ Beredson, afterparty rozkręci niezawodny DJ Grubaz.

Więcej info: tutaj

 


CARDS of HOUSE #02 with GIN PLATONIC

Kiedy: 8 kwietnia 2016, g. 21:00
Gdzie: DJBAR Żurawia
Wjazd: panowie 15 PLN, panie free + lista fb free

Melanż godny prezydentów i królowych.
Zapraszamy na czerwony dywan i na gwiazdy z głośników.
Czy wywiąże się intryga albo romans? Kto uzyska Władzę na parkiecie?
Wybory czy Wyborowa?

Więcej info: tutaj

 


WIOSNA ACH TO TY

Kiedy: 8 kwietnia 2016, g. 22:00
Gdzie: Miłość Kredytowa 9
Wjazd: free

Wiosna Ach To Ty, czyli otwarcie Patio po remoncie! ♥

W piąteczek wpadajcie na imprezę na Kredytową 9. Będzie super jak zawsze!

Więcej info: tutaj

 


TOTAL OLDSCHOOL PARTY

Kiedy: 8 kwietnia 2016, g. 23:00
Gdzie: Klub Hydrozagadka
Wjazd: 10 PLN

Rock'n'roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez mister Bigosa z wdziękiem karabinu maszynowego.

Podstawowa i wszechogarniajaca forma szalonej imprezy w starym stylu. Można spodziewać się wszystkiego co najlepsze w muzyce różnorakiej od lat 50-tych do 90-tych (+ z rzadka coś bardziej współczesnego, o ile nawiązuje do klimatów oldschool). DJ Bigos dostosowuje swoje sety do wymagań publiczności i zawsze jest w nich mnóstwo niezapomnianych przebojów - od rock'n'rolla poprzez big beat i rhythm'n'blues, disco, funk, latino, ska aż do new wave i new romantic. Nie brakuje też oczywiście legendarnych hitów rockowych. Czasem jest ostrzej, a czasem bardziej soft, ale zawsze do tańca, z wyczuciem chwili i z poczuciem humoru. Nieskrępowana i beztroska zabawa przy wiekopomnych hitach, które wszyscy dobrze znamy już od czasów szkolnych dyskotek i których nigdy nie mamy dość.

Więcej info: tutaj