Wege <3 Wisła

mnm, wege wisła, wydarzenia sobotnie , maj  targi

Kiedy: 21 maja, g. 11.00-18.00

Gdzie: Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylli Wiślanej

Więcej info: tutaj

Na tym wydarzeniu spotkamy najlepszych wegetariańskich kucharzy z najbardziej różnorodnych wege miejsc. Będzie obficie i różnorodnie. Pyszna szamka, dobra muzyka oraz napoje i mile spędzony czas nad brzegiem Wisły. Brzmi jak przepis na udany dzień!
 


Festiwal Kolorów

fetiwal kolorów, warszawa co się dzieje, maj

Kiedy: 21 maja, g.16.00

Gdzie: Stadion Syrenki, Stefana Batorego

Więcej info: tutaj

A może by spędzić ten dzień na kolorowo? Festiwal kolorów po raz kolejny zawitał do Warszawy i jak zawsze: będzie się działo! Przyjdźcie i pokolorujcie siebie i swoich znajomych, wjazd za free i dobra zabawa gwarantowana!
 


Wielka Wymiana książek na Narodowym

książki, narodowy, stadion, wymiana książek

Kiedy: 21 maja, g.11-13

Gdzie: Stadion Narodowy

Więcej info:tutaj

Stare i niechciane książki zalegają na Waszych półkach? Dajcie im drugie życie. Już dzisiaj, na Stadionie Narodowym wielka wymiana książek. Najważniejsza zasada to: możesz zabrać tyle książek ile przyniesiesz (max. 5). Kto wie może czyjaś niechciana lektura okaże się Twoim nowym skarbem?
 


 Otwarcie Przylądka Miami Wars

miami wars otwarcie nowego punktu

Kiedy: 21 maja, g. 15.00

Gdzie: Miami Wars, Bulwar Zaruskiego 12

Więcej info: tutaj

Poznajcie życie nad Wisłą od rzecznej strony miasta! Zaciszna przestrzeń w samym sercu wydarzeń nad Wisłą czyli centrum promocji kultury motorowodnej. Misją tego miejsca jest przybliżanie kultury życia na wodzie, a także tworzenie wypoczynkowo-rekreacyjnej atmosfery nad Wisłą. Macie ochotę na kolorowego drinka albo grilla z owocami morza? To miejsce jest dla Was! Przyjdźcie i przekonajcie się sami!
 


 Targ Kwiatowy

targ kwiatowy, warszawa

Kiedy: 21 maja, g. 11.00-20.00

Gdzie: BLIND Concept Store. ul. Mokotowska 63

Więcej info: tutaj

A może by spędzić ten dzień wśród piękna kwiatów? Na miejscu czekają na Was bukiety, rabatki, zioła, sukulenty, kaktusy, donice i doniczki oraz porady cudownych florystek i książki. A na dokładkę trochę mody: stoisko z Bensimon oraz rarytasy z Second Choice. No i ogromniaste rabaty!