TK Maxx, szalone możliwości, wygraj karnet, bon do TKMAXX, zakupowe szaleństwo, zakupy w warszawie


Akcja w bezpośredni sposób nawiązuje do jednej z odsłon najnowszej kampanii firmy, która celebruje dreszczyk emocji związany z odkrywaniem czekających w TK Maxx skarbów, a ich odnalezienie może przemienić się w ekscytującą przygodę o niespodziewanym zakończeniu. Poznajemy w niej historię kobiety, która wybrała się do jednego ze sklepów TK Maxx by kupić sukienkę i przy okazji, w okazyjnej cenie kupiła trampolinę. Testując nowy zakup, dziewczyna przebija się do mieszkania piętro wyżej i poznaje miłość swojego życia. Właśnie takie zabawne i jednocześnie teoretycznie możliwe historie mogą okazać się efektem wizyty w sklepach TK Maxx, gdzie znane marki spotykają się z niskimi cenami, odkrywając przed klientami SZALONE MOŻLIWOŚCI.


TK Maxx, szalone możliwości, wygraj karnet, bon do TKMAXX, zakupowe szaleństwo, zakupy w warszawie


Poprzez kampanię firma zachęca klientów do poszukiwania tego co zaskakujące i nieprzewidywalne w świecie pełnym przewidywalności. SZALONE MOŻLIWOŚCI TK Maxx odkrywają się wówczas, gdy wchodząc do sklepu po konkretny produkt wychodzimy z zupełnie innym, całkowicie nieoczekiwanym i zaskakującym. Można odwiedzić TK Maxx w poszukiwaniu szamponu do włosów, a wyjść z pełnym wyposażeniem nurka. Wystarczy, że na zakupy wybierzemy się z otwartym umysłem.

 

 

- W czasach, gdy poziom przewidywalności zakupów jest wysoki, TK Maxx oferuje coś zupełnie przeciwnego: zaskakujące i nieograniczone możliwości. Zdajemy sobie sprawę, że dreszczyk emocji i element nieprzewidywalności są tym, co sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają. Najnowsza kampania oddaje ten nastrój w niezwykle zabawny sposób – powiedziała Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director, w TK Maxx komentując nową kampanię firmy.

Niestandardwa akcja w niestandarowych sklepach! My jesteśmy na tak i lecimy skakać, a Wy? :)