Jamal „Defto”

 

Jeśli nigdy nie byliście w Tajlandii to obejrzyjcie ten klip. Przenosi nas prosto na ulice tego egzotycznego miejsca, a Jamal dodaje charakterystyczny dla siebie klimat reggae i hiphopu.

 

Produkcja: EMI Music, głębokiOFF, Papaya Films, Spot Management

 


 Donguralesko „Maya”

Każdy z nas czasem marzy o tym, żeby wyjechać i zostać przez chwile w samotności. Czy Gural nie sprawia, że macie ochotę wynająć łódkę i wypłynąć na szerokie morza?

Produkcja: Smoła Studio Buka & Rahim feat. Natalia Nykiel „Obiecuję Ci”

Kto jeszcze nie był na Bali? Indonezja i Natalia Nykiel zachwycają tu najbardziej. Artystka występuje w kolaboracji z chłopakami z MaxFlo.

Produkcja: skypiastowskie.com

 

 Onar „Sushi”

Dowiedzieliśmy się, że klip częściowo był nagrywany w Tsukiji, największym targu rybnym w Tokio. Czy po tych ujęciach nie macie ochoty na sushi?

Produkcja: WOW Pictures


 Pelson & Eldo „Lubię tam wracać/ Jedwabny szlak”

Podczas trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych chłopaki nakręciły klip do „Lubię tam wracać/ Jedwabny szlak”. Można zauważyć różne ujęcia Nowego Jorku, dzięki którym jest zachowany klimat z początków rapu.

Produkcja: TORT / FAWOLA Quebonafide „Quebahombre”

Teledysk powstał w Meksyku, podczas jednego z przystanków artysty w swojej podróży po świecie. Niedługo możemy się spodziewać nowych relacji z podróży widzianej oczami Que.

Za zdjęcia odpowiada Wojciech Koziara, montaż AG Studio / Patryk Ludyga. Utwór został wyprodukowany przez Tekena. Hazzidy „Wydeptana ścieżka”

Ujęcia do teledysku zostały zrealizowane w Warszawie i Berlinie. Zaciera się granica pomiędzy miastami, ciężko jest zauważyć które momenty w klipie należą do Warszawy, a które do Berlina. Stolice starych, dużych europejskich miast mają swój urok, tutaj to zobaczymy.

Produkcja: Vandal


 Zeus „Siewca”

Teledysk został nakręcony podczas różnych podróży artysty. Możemy zobaczyć ujęcia gór, morza, a także relacji z koncertów. Charakterystyczne jest to, że w całości jest nagrany przez samego Zeusa, dzięki kamerze zainstalowanej na kijku do selfie.

Produkcja: Zeus


 Buka „Zamknij oczy”

To najbardziej międzynarodowy teledysk w naszym zestawieniu. Można w nim zobaczyć kadry zrealizowane w Austrii, Chorwacji, Francji, Hiszpanii, Polsce, Czechach, Turcji, Szwajcarii oraz we Włoszech.

Produkcja: Juzz Media


 Kuban „W moim świecie”

Możemy zobaczyć cały Orient. Od Azji po Afrykę, widzimy przekrój codzienności różnych ludzi. Dzieci grające w piłkę czy też tańczące kobiety. Po obejrzeniu tego teledysku mamy ochotę wyruszyć w podróż dookoła świata!

Produkcja: Improbros


|| Przygotowała: Paulina Dufek