Maczfit

MaczFit, dobry maczfit, deta cateringowa, catering warszawa, fit food, fit jedzenie, dieta


Zakochaliśmy się w pięknie zapakowanych posiłkach dostarczonych w kartonowym, wygodnym pudełku! Zawartość małych boxów zaskakiwała różnorodnością, bogactwem warzyw, zdrowych węglowodanów i zaspakajała, pozostawiając uczucie lekkości. Nasza ocena to zdecydowane 10/10!
Jeśli macie ochotę na dwudniowy test cateringu dietetycznego Maczfit - weźcie udział w konkursie!
Do wygrania dwudniowy, kompletny zestaw dań dla osób aktywnych i takich, które pragną kontroli nad własnym dobrym samopoczuciem. Wybierzcie jeden z oferowanych programów diet - taki, który będzie najlepiej odpowiadał na wszystkie Wasze potrzeby. Get ready to be fit!
Więcej info: tutaj
 

 
Goodie Foodie

MaczFit, dobry maczfit goodie foodie, easyfitbox, eats me,  deta cateringowa, catering warszawa, fit food, fit jedzenie, dieta


Goodie Foodie to międzynarodowa kuchnia w zdrowej, dietetycznej wersji. Każdy posiłek był inny, smaczny, dobrze doprawiony i podany w idealnej porcji. Goodie Foodie specjalizują się w posiłkach naturalnie bezglutenowych i bez laktozy.  Szczególnie smakowało nam śniadanie w wersji wytrawnej - z domowym, ciemnym chlebem i przepysznym serem korycińskim. Dieta ta zaspokajała nasze energetyczne potrzeby i nie obciążała brzuchów.
Dopisujemy do listy naszych ulubionych cateringów i polecamy go także Wam!
Goodie Foodie również wzięło udział w naszym konkursie przeznaczając dwudniową dietę specjalnie dla naszych czytelników!
Więcej info: tutaj


 Eats Me

MaczFit, dobry maczfit goodie foodie, easyfitbox, eats me,  deta cateringowa, catering warszawa, fit food, fit jedzenie, dieta


Catering dietetyczny, który zamówiliśmy obejmował 6 posiłków niskoprzetworzonej kuchni roślinnej.
Aby pamiętać o tym, by spożywać posiłki co 3 godziny, porcje były optymalnej wielkości, a pudełeczka, w których się znajdowały były szczelne, poręczne i wygodne do schowania w torebce, bądź plecaku.
Nam, w szczególności zasmakowało nietypowe śniadanie - wrapy z nori z pasty z suszonych pomidorów, a także wysookodżywcze koktajle, które idealnie sprawdzały się jako przekąska w drodze do pracy.
Zachęceni do spróbowania? Eats Me przygotowało dla Was 2-dniową dietę cateringową - wystarczy wziąć udział w naszym konkursie!
Więcej info: tutaj


 Easy Fit Box
Zamówiliśmy dietę fit i... nie chodziliśmy wcale głodni ;) Fit, w przypadku cateringu Easy Fit Box to smaczne, zdrowe i ciekawie skomponowane posiłki. Wszystkie przygotowywane są bez dodatku tłuszczu i konserwantów. Zawierają pełnowartościowe białko, zdrowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe, a także węglowodany złożone.
Gotowi na bezbolesne zrzucenie wagi? Smaczne posiłki Easy Fit Box nadadzą się do tego idealnie!
Jeśli macie ochotę przetestować 2-dniową dietę - zapraszamy do udziału w konkursie!
Więcej info: tutaj 

 

Jak wygrać jedną z dwudniowych diet cateringowych?
Wystarczy wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie - którą dietę wybieracie oraz dlaczego.
Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy już 20 kwietnia o 20:00!
Powodzenia i...rozpoczynamy #projektplaża!

* wymagane pola
/ / ( dd / mm / yyyy )
Aby wziąć udział w konkursie: *