Niech żyje papier!

Warszaawa, weekend w warszawie, 16 kwietnia warszawa, stolica, wydarzenia, co się dzieje

Kiedy: 16 kwietnia, g.10-20

Gdzie: Państwowe Muzeum Etnograficzne, ul. Kredytowa 1

Więcej info: tutaj

Wydarzenie dla wszystkich tych, który kochają i szanują papier. Wśród wystawców na targach znajdą się najlepsi polscy wydawcy, producenci ekskluzywnych wyrobów papierniczych (notesów, piór, artbooków), producenci nowoczesnych urządzeń (czytniki, ekrany, drukarki) oraz właściciele kreatywnych marek wykonujących odzież, akcesoria i wyposażenie wnętrz z papieru.
„Niech Żyje Papier” to również wydarzenia zachęcające do rozmów i dyskusji na temat roli papieru oraz świadomego wykorzystywania go w takich dziedzinach jak: książki, prasa, nowe technologie, design i recykling.


 


 Targi Mody Vintage

kino luna, targi mody vintage, co robić 16 kwietnia, warszawa wydarzenia

Kiedy:16 kwietnia, g. 12-17

Gdzie: Kino Luna, ul. Marszałkowska 28

Więcej info: tutaj

Te Targi to okazja dla wszystkich pasjonatów mody Vinage do zdobycia ciekawych i wyszukanych ubrań, dodatków i butów. Najlepsze sklepy z całej Polski w jednym miejscu, między innymi : Koty Vintage Store, Vintage Hunters, Svetr, Miss Vintage itd. Podsumowując znajdziecie tam wysoko cenione marki w bardzo niskich cenach.


 


 Nauka Medytacji- bezpłatne warsztaty

medytacja, warsztaty medytacji, warszawa, miasto, darmowe wydarzenia 16 kwietnia

Kiedy: 16 kwiecień, g.9-12.30

Gdzie:, al. Jana Pawła II 36 c

Więcej info: tutaj

Podczas warsztatów organizatorzy opowiedzą o możliwości rozwoju dla współczesnego człowieka. Ćwiczone będą dwie techniki medytacyjne: na oddechu i na Uniwersalną Miłość (związaną z budowaniem relacji z sobą i z innymi). W trakcie wykładu Navis Nord przedstawi nowoczesną egzystencjologiczną perspektywę medytacji i rozwoju człowieka.


 


 Ryszard Horowitz, Portrety nieznane

horowitz, warszawa, kwiecień 2016, 16 kwietnia, co robić, wydarzenia

Kiedy: 16 kwietnia, g.19

Gdzie: Ney Gallery &Prints, ul.Spokojna 5

Więcej info: tutaj

Ney Gallery&Prints zaprezentuje wyjątkową wystawę fotografii autorstwa Ryszarda Horowitza, która przedstawiać będzie dotąd niewystawiane fotografie, których bohaterami są m.in. Roman Polański, Daniel Olbrychski, Jerzy Kosiński, Jan Lebenstein, Adam Hoffman, Piotr Skrzynecki, Urszula Dudziak, Zuzanna Łapicka, Kropka Gosławska, Andrzej i Magda Dudzińscy. Te wyjątkowe prace stanowią rodzaj pamiętnika fotograficznego. Zdjęcia opatrzone są wspomnieniami Ryszarda Horowitza.


 


 Dzień otwarty w Filharmonii Narodowej

filharmonia narodowa, dzień otwarty, 16 kwietnia, warszawa

Kiedy: 16 kwietnia, g. 10-14.30

Gdzie: Filharmonia Narodowa, ul. Jasna 5

Więcej info: tutaj

Dzień otwarty w Filharmonii Narodowej jest wspaniałą możliwością, żeby zobaczyć miejsca na co dzień niedostępne. Organizatorzy obiecują również zwiedzanie z przewodnikiem sal koncertowych, a także udział w próbie Kore Orchestra.