Miejsce Chwila

W Klubie Chwila można posłuchać dobrej muzyki, napić się piwa, rozsiąść się na wygodnych kanapach, ale i pograć w gry planszowe. To świetne miejsce dla wszystkich fanów gier! W każdy poniedziałek organizowane są tu wieczory planszówkowe! Ogromny wybór gier zdecydowanie zachęca!

Gdzie: ul. Ogrodowa 31/35

 


Paradox Cafe

To miejsce spotkań miłośników fantastyki! Znajdziecie tu regały pełne książek, półki uginające się pod ciężarem gier, a na ścianie namalowana jest mapa Śródziemia. To idealne miejsce do grania w planszówki przy dobrym piwie. Mają tu ok. 100 tytułów. Przy zakupie gier dla lokalu właściciele kierują się przede wszystkim popularnością, ale wybierają również gry lepsze jakościowo, za które pobierają kaucję zwrotną.

Gdzie: ul. Anielewicza 2

 


Solec 44

Solec 44 działa na Powiślu i jest schowany pod nasypem kolejowym w niepozornym budynku naprzeciw szpitala. Miejsce, podobnie jak szef kuchni - Aleksander Baron - wymyka się definicjom: to skrzyżowanie baru, klubu gier planszowych i restauracji, serwującej w bezpretensjonalnym entourage'u kuchnię najwyższych lotów. To miejsce, gdzie znajdziecie prawdopodobnie najwięcej gier planszowych w Warszawie. Wpadajcie na najlepszego steka w stolicy i planszówki!

Gdzie: ul. Solec 44

 


Jaś i Małgosia

Jaś i Małgosia to bajka dla dorosłych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Pełno tu gier planszowych, w które jeszcze do niedawna można było grać w Grawitacji na warszawskim Powiślu. Teraz zapraszamy do Jasia i Małgosi. W towarzystwie burgera Jasia, Małgosi a nawet Baby Jagi można tu zagrać w przeróżne gry planszowe!

Gdzie: al. Jana Pawła II 57

 


Kawiarnia Kafka

Kawa, książki, leżaki...
Naleśniki, makarony, domowe ciasta...
Menu z winami...
Gry planszowe...
Dużo uśmiechu...
Wi-Fi...

Tak Kafka pisze sama o sobie. Oznacza to, że znajdziecie tu dosłownie wszystko, by miło spędzić popołudnie wśród znajomych. Zamówcie coś dobrego do jedzenia, wybierzcie z półki jedną z planszówek i grajcie do woli! Oprócz takich gier jak Monopoly, Scrabble czy Osadnicy z Catanu, znajdziecie też bierki, szachy, warcaby, chińczyka, a nawet flirt towarzyski!

Gdzie: ul. Oboźna 3


Kicia Kocia

Kicia Kocia to miejsce na wwarszawskim Grochowie, gdzie znajdziecie ogromny wybór piw i przestronne wnętrze idealne do gier "bez pradu". Obok zwykłych planszówek, znajdziecie tu kultowe gry z czasów PRL, jak bierki czy kapsle! Często organizowane są tu eventy planszówkowe, gdzie w gronie fanów gier można poczuć smak nie tylko piwa, ale też rywalizacji.

Gdzie: Al. Stanów Zjednoczonych 68