tkmax, szalone możliwości

13 kwietnia, przechodnie spacerujący warszawskim Pasażem Wiecha mieli możliwość wzięcia udziału w nietypowej akcji zorganizowanej przez TK Maxx. Wszyscy chętni mogli spróbować swoich sił na ustawionej tam trampolinie i przy odrobinie szczęścia, zdobyć Karty Upominkowe do zrealizowania w sklepach sieci. Wydarzenie było częścią wiosenno-letniej kampanii marki, pod hasłem SZALONE MOŻLIWOŚCI.

Akcja w bezpośredni sposób nawiązywała do jednej z odsłon najnowszej kampanii TK Maxx, która celebruje dreszczyk emocji związany z odkrywaniem czekających w TK Maxx skarbów. SZALONE MOŻLIWOŚCI TK Maxx odkrywają się wówczas, gdy wchodząc do sklepu po konkretny produkt wychodzimy z zupełnie innym, całkowicie nieoczekiwanym i zaskakującym. Można odwiedzić TK Maxx w poszukiwaniu szamponu do włosów, a wyjść z pełnym wyposażeniem nurka lub właśnie trampoliną. Wystarczy, że na zakupy wybierzemy się z otwartym umysłem.
 


Od 9 kwietnia, na ścianie Domu Handlowego Braci Jabłkowskich podziwiać można też nowy mural, będący częścią kampanii. Już wkrótce na ulicach Warszawy pojawią się kolejne SZALONE MOŻLIWOŚĆI. Zachęcamy do bacznego obserwowania.