3 urodziny GLOBAL DIGGERS w Niebie

Kiedy: 22 kwietnia 2016, g. 22.00
Gdzie: Niebo
Wjazd: 20 PLN / lista fb: 15 PLN

niebo, klub niebo, warszawa

Czy jest lepszy sposób, żeby uczcić trzecie urodziny GLOBAL DIGGERS, niż zapraszając Was na imprezę do nowiutkiego lokalu, który wkrótce stanie się jedną z najważniejszych kulturalnych miejscówek Warszawy? 
Kur...czaczki, nie sądzimy! ;) Tym bardziej, że - w ramach prezentu dla Was i dla nas - zaprosiliśmy na gościnny set rewelacyjnego francuskiego dj'a i producenta, kiedyś znanego jako DOUSTER a dziś jako King Doudou (Mad Decent, ENCHUFADA ). WIDZIMY SIĘ!

 

Więcej info: tutaj

 


Będę na otwarciu sezonu WAKEBOARDOWEGO 2016!

Kiedy: 22 kwietnia 2016, g. 21:00
Gdzie: DJBAR Żurawia
Wjazd: 20 PLN + zapisy free online

Początek sezonu już za kilkanaście dni, pogoda coraz częściej puka do naszych okien i mówi: "hej świeci słońce ! Ogarnij się bo zaraz sezon wake! " Nie możemy po prostu zacząć pływać na wake'u, zacząć przychodzić do wakeparku itd... to nie jest takie proste! Musimy spotkać się przed sezonem, pogadać, poplotkować, zaplanować progres ustalić pewne kwestie, poruszać się na parkiecie, wylać trochę szampana i przede wszystkim stuknąć szklankami za to aby sezon był bezpieczny! To jest najważniejsze! O godzinie 23.59 napijemy się za bezpieczny sezon wakeboardowy!!!

Więcej info: tutaj

 


House of Na Lato // Dj CNR

Kiedy: 22 kwietnia 2016, g. 22:00
Gdzie: Na lato
Wjazd: free

Taneczne soboty to już tradycja w Na Lato. Tym razem imprezę poprowadzi Dj CNR, który zabierze Was w podróż po najlepszych dźwiękach R’N’B i HOUSE.

Jako że House of Na Lato to już tradycja, tradycyjnie będzie serwowana klasyczna RUMBATKA!

Więcej info: tutaj

 


FashionPhilosophy Fashion Week After Party GLOW CLUB

Kiedy: 22 kwietnia 2016, g. 22:00
Gdzie: Glow Club
Wjazd: 20 PLN

Serdecznie zapraszamy Was na oficjalne After Party po FashionPhilosophy Fashion Week Poland! Impreza odbędzie się w piątek 22 kwietnia w skromnych progach Glow Club. Na Gości czekać będą dwie sceny muzyczne obstawione przez najlepszych producentów i dji z całego kraju oraz lokalnych wyjadaczy!

Więcej info: tutaj

 


FRIDAY I'M IN LOVE // DDR PARTY w HYDRO

Kiedy: 22 kwietnia 2016, g. 22:00
Gdzie: Klub Hydrozagadka
Wjazd: 10 PLN + lista fb free


Piątek z najlepszą selekcją wesołych i smutnych piosenek do tańca. Największa alternatywna dyskoteka w mieście. Częste zmiany tempa, chóralne śpiewy, tańce na stołach i nagle: "Proszę Państwa, już rano, koniec imprezy, zapraszamy następnym razem".

80s / 90s / indie rock / rock and roll / new romantic / The Cure / Depeche Mode / The Chemical Brothers / Franz Ferdinand / OMD / LCD Soundsystem / Blondie / The Clash / CKOD / Soft Cell i inni.

Więcej info: tutaj