Warsztaty z analityki internetowej

Kiedy: 26 kwietnia, godz. 10.00
Gdzie: Campus Warsaw
Za ile: free

Warsztaty z analityki internetowej dla osób, które chcę naprawdę zacząć wykorzystywać dane do optymalizacji swojego biznesu. Formuła 80% praktyki / 20% teorii zapewnia wysoką przyswajalność obszernego materiału i skomplikowanego zagadnienia.

Więcej info: tutaj

 


Zaplanuj swoja ścieżkę kariery i działaj!

Kiedy: 26 kwietnia, godz. 18.00
Gdzie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Sala 217
Za ile: free

Uczestnicy będą mogli poznać narzędzia i techniki coachingowe, które pozwolą każdemu z nich na dokonanie autorefleksji swoich celów zawodowych. Nauczymy się formułować prawidłowo cele, a nowe ścieżki wymyślimy i dokładnie przeanalizujemy dzięki metodzie Adwokata Diabła. Aby dokonać wyboru swojej drogi dowiemy się, jak swoje wizje i cele wcielał w życie Walt Disney.

Co osiągniecie?
• spojrzycie na siebie i swój rozwój zawodowy z nowej, precyzyjnej perspektywy.
• zainspirujecie się do działania
• poznacie nowe metody efektywnego planowania
• przestaniecie bujać w obłokach, stworzysz SWÓJ PLAN DZIAŁANIA.

Więcej info: tutaj

 


Warsztaty z reklamy na Facebooku 80% praktyki / 20% teorii

Kiedy: 27 kwietnia godz. 10.00
Gdzie: Campus Warsaw
Za ile: free

Nauczycie się jak tworzyć i optymalizować kampanie reklamowe Na Facebooku. Poznacie najlepsze strategie i rozwiązania oparte na praktycznej wiedzy prowadzących. Dowiecie się, jak – nie wkładając w to dużego wysiłku – podkręcić swoje wyniki i zacząć zarabiać dzięki najpopularniejszemu portalowi społecznościowemu na świecie!

Więcej info: tutaj

 


Sekrety Tworzenia Lepszych Prezentacji - Ukryta Moc PowerPoint

Kiedy: 27 kwietnia godz. 18.00
Gdzie: Akademii Leona Koźmińskiego
Za ile: free

Pierwszy raz na Akademii Leona Koźmińskiego, warsztat, który podbił warszawskie uczelnie i Internet - Tajniki Tworzenia Lepszych Prezentacji!
➡ Nudna prezentacja skutecznie zabije uwagę nawet najwierniejszych słuchaczy. Nauczcie się jak zaprojektować ciekawsze slajdy i oczarujecie swoich odbiorców.
➡ Dzięki skrótom i trikom w znacznie krótszym czasie uzyskasz efekt, który przekroczy Wasze oczekiwania. W końcu doba ma tylko 24 godziny, a na głowie jeszcze tyle do zrobienia.
➡ Nie chcecie być przecież odbierani standardowo. Korzystanie z wysłużonych i wszystkim znanych szablonów nikomu nie służy. Uwolnijcie swoją kreatywną naturę i wypróbujcie nowe kombinacje!

Więcej info: tutaj

 


Wielokulturowe warsztaty teatralne w Teatrze Powszechnym

Kiedy: 28 kwietnia godz. 18.30
Gdzie: Teatr Powszechny
Za ile: free

Ostatnia propozycja zupełnie z innej beczki... :)

Do udziału w wielokulturowych warsztatach teatralnych Teatr Powszechny zaprasza osoby pochodzące z różnych zakątków świata, w rożnym wieku, posiadające małe i duże doświadczenie sceniczne.

Więcej info: tutaj