Jaki głośnik przenośny będzie najlepszy?

 

Skoro już mamy wybraną playlistę, warto zastanowić się jaki głośnik przenośny wybrać, by cieszyć się doskonałą jakością muzyki.  Wybierając głośnik bluetooth musimy przemyśleć w jakich warunkach zamierzamy z niego korzystać. Głośnik na piknik lub biwak będzie miał zdecydowanie inne cechy niż taki, z którego zamierzamy korzystać wyłącznie w domu. 

Sprawdź polecany przez nas top 3 głośników Bluetooth i wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania. 

 

Głośnik przenośny do 300 zł – Kruger&Matz Explorer  

Kruger&Matz Explorer będzie idealny  nie tylko na imprezę w plenerze, ale też w domu, a dzięki dołączonemu paskowi, można wygodnie z niego korzystać także w czasie wędrówek czy spacerów.  Trzy przetworniki - niskotonowy i dwa wysokotonowe, które skrywa ten głośnik bezprzewodowy w połączeniu z technologią Bluetooth 5.0 gwarantują doskonałe brzmienie i stabilne połączenie oraz niski pobór energii. Głośnik ten cechuje też duża funkcjonalność. Mamy tu możliwość odtwarzania muzyki z różnych źródeł np. USB czy karty pamięci, mikrofon do rozmów głosowych oraz dodatkowy port USB, który umożliwia ładowanie urządzeń zewnętrznych, np. smartfona. Sugerowana cena głośnika to 249 zł. A jeśli zależy Wam na wersji z większą mocą i odpornej na zachlapania, warto zastanowić się nad modelem Explore + za 449 zł. 

Głośnik przenośny do 300 zł –  Kruger&Matz Discovery 

Dla osób, które wymagają od głośnika więcej, polecamy model Discovery, który odnajdzie się nawet w całkiem ekstremalnych warunkach. Wszystko dzięki wzmocnionej, odpornej na wodę i kurz obudowie. Jego niezaprzeczalną zaletą jest także 30-metrowy zasięg działania Bluetooth 4.0 oraz funkcja NFC, zapewniająca łatwe i szybkie parowanie ze smartfonem. Wszystko to i jeszcze więcej otrzymujemy w cenie nie przekraczającej 200 zł, zatem jest to godna polecenia propozycja! 

Głośnik przenośny do 100 zł – Kruger&Matz Joy 

Joy to najlepszy głośnik bezprzewodowy do 100 zł w ofercie Kruger&Matz. Oryginalny design plus praktyczne rozwiązania w postaci wygodnego uchwytu, który umożliwia komfortowe przenoszenie urządzenia sprawia, że ten przenośny głośnik doskonały będzie doskonale się spisywał zarówno w ogrodzie, jak i plenerze. Urządzenie umożliwia słuchanie nie tylko muzyki poprzez Bluetooth, karty pamięci czy pendriva, ale też umożliwi wam słuchanie ulubionych rozgłośni radiowych. 

 

Wybór głośników przenośnych znajdziesz tutaj

Sprawdź na co zwrócić uwagę wybierając głośnik Bluetooth tutaj

 

Uwaga! Dajcie to głośno!

 

 

Jamiroquai - Cosmic Girl 

 

Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities

 

Gorillaz - Feel Good Inc. 

 

Two Door Cinema Club - What You Know


Weeked - Wild ChildYppah - Film Burn


Lion Babe - Treat Me Like Fire


Oh Wonder - Dazzle

 

Youth Lagoon - Daydream