Plaża pod mostem Poniatowskiego

Oczywiście, musieliśmy zacząć naszą wyliczankę od tego miejsca. Plaża, woda, a do tego skwierczące jedzonko na grillu… chyba nie może być lepiej. Bez wątpienia jest to miejsce, w którym łatwo zapomnieć, że znajdujemy się w środku miasta.

poniatowski, plaża
 

Plaża na Saskiej Kępie

Tutaj również możemy oddać się grillowaniu w klimatach plażowych. W okolicy znajduje się boisko i wiele ciekawych knajpek, więc na pewno nie będziecie się nudzić.

plaża na saskiej kępie
 

Las Młociński

A może macie ochotę na pieczenie kiełbaski w otoczeniu natury? Cisza i spokój gwarantowana, dzięki sporej odległości od centrum. Na chętne osoby czekają specjalnie przygotowane miejsca, na zrobienie grilla bądź rozpalenia ogniska.

las młociński
 

Park Skaryszewski

Piękny park dla swoich odwiedzających może zaoferować nie tylko ciekawe krajobrazy, ale również mile spędzony czas przy grillu. Zaś po posiłku park oferuje również inne atrakcje takie jak możliwość wypożyczenia kajaka.

park skaryszewski, skaryszak
 

Pole Mokotowskie

Dobra opcja dla mieszkańców centrum. Miejsce gdzie mogą szybko wyskoczyć na grilla i miło spędzić czas. Grillowanie w samym sercu miasta? W Warszawie jest to możliwe!

pole mokotowskie
 

Park Bródnowski

Jest to kolejny park w którym można upiec kiełbaskę bez obaw. Jest to też dobre miejsce dla wielbicieli deserów. Na odwiedzających czeka tam knajpka z goframi i lodami. Wielbiciele ruchu znajdą tam również boisko.

park bródnowski
 

Fort Bema

A może by tak szamka wśród zabytkowego budownictwa? Dlaczego nie! Ta miejscówka oferuje ciekawe krajobrazy i wiele miejsc do grillowania.

fort bema, warszawa


Lasek Kabacki

Tutaj możemy równie dobrze rozpalić grilla jak i zrobić ognisko. Na wszystkich fanów takiego spędzania czasu czekają tu specjalnie przeznaczone miejsca właśnie do tych czynności.

las kabacki, warszawa
 

Jak widać w Warszawie nie brakuje miejsc do spędzenia czasu przy dźwięku i zapachu skwierczącej karkówki. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie jakieś dla siebie. Oczywiście, koniec końców wszystkim nam najbardziej zależy na mile spędzonym czasie z naszymi bliskimi. No i przy okazji na zjedzeniu czegoś pysznego. No to co kochani? Bierzemy szamkę i grillujemy!