Ment XXL vs. Hirek Wrona at Patio

Kiedy: 6 maja 2016, g. 22:00
Gdzie: Miłość Kredytowa 9
Wjazd: free

Tego jeszcze nie było. Zapraszamy na bezprecedensowy muzyczny dialog, ku czci czarnej muzyki, który opowiedzą nam: Hirek Wrona i Ment XXL. Rap, jazz, afrobeat, soul, boogie, disco, nowe brzmienia. Znajdziemy też czas na tribute dla zmarłego niedawno Prince’a. Spodziewajcie się niespodziewanego.

Więcej info: tutaj

 


Malinowy Weekend

Kiedy: 6 maja 2016, g. 22.00
Gdzie: DJBAR Żurawia
Wjazd: 25 PLN + lista fb free

Rozpoczynamy ciepły majowy weekend ze specjalistką do spraw owocowych mixów tanecznych – z Panną Maliną!
Podobno chałupniczo dorywczo trudni się zapełnianiem swojej spiżarni przetworami z malin, a jej tajne receptury muzyczne przywołują wiosenny klimat tak intensywnie, że z lasu zaczynają wychodzić zwierzęta a ptaki ćwierkają remixy Maliny jeszcze dwa dni po zakończonej imprezie.

Więcej info: tutaj

 


Wielkie Joł Entertainment

Kiedy: 6 maja 2016, g. 22:00
Gdzie: ROOM13
Wjazd: 20 PLN + lista fb free

Wielkie Joł znowu w akcji!
Będzie głośno, mocno i ostro. Bez kompromisów i z charakterystyczną dla NWJ bezczelnością w doborze dźwięków! Jeśli chcecie poczuć klimat prawdziwej zajawki na High Life rodem z Warszawy, musicie być z nami!

Więcej info: tutaj

 


Soul Service w DZiKu

Kiedy: 6 maja 2016, g. 22:00
Gdzie: DZiK
Wjazd: 15 PLN

Zapraszamy na kolejną imprezę pod szyldem Soul Service w DZiKu! Tym razem za selekcję nagrań odpowiadać będą Burn Reynolds i Papa Zura. Wybierzemy się w eklektyczną i taneczną podróż przez wiele gatunków, m.in.: rhythm and blues, soul, funk, boogaloo, afro beat, disco czy hip hop - i to wszystko wyłącznie z płyt winylowych. Pewne jest to, że dobrej muzyki nie zabraknie. Szykujcie się na tańce do rana!

Więcej info: tutaj

 


SUBROOT vol. III

Kiedy: 6 maja 2016, g. 22:00
Gdzie: Przychodnia Skłot
Wjazd: 15 PLN

Po pierwszych dwóch edycjach wiecie czego się po nas spodziewać... Ciężki bass prosto z winylowych płyt, unikatowy klimat i wyjątkowi ludzie. Selekta i Dj-sety. Wszystkie odmiany dubu, ciężkie steppery i rootsowy dubstep. Kultura soundystemowych sesji w jedynym takim miejscu w Warszawie.
Jako że zaczyna się okres w którym większość młodych ludzi woli imprezować na świeżym powietrzu niż przesiadywać w lokalach, będzie to nasze ostatnie uderzenie w tym sezonie. Niemniej jednak zamknąć sezon zamierzamy grubo!

Więcej info: tutaj