Targi Rzeczy Ładnych

to najpopularniejsze targi designu w Warszawie. Poprzednie edycje dwudniowej imprezy odwiedziło do tej pory prawie 50 tys. osób. Na najbliższą imprezę organizatorzy zaprosili producentów mebli i akcesoriów, designerów i grafików. - Ciągle szukamy nowych firm i zjawisk. Chcemy, żeby TRŁ były przeglądem tego, co najciekawsze w polskim designie - mówią organizatorzy. Duża część to debiuty, ale pojawią się także uznane marki i nazwiska - kilkunastu wystawców ma na koncie nagrody MUST HAVE z Łódź Design Festival oraz nagrody zagranicznych festiwali.

plac unii, cicty shopping, targi rzeczy ładnych

TRŁ to ogromny wybór oryginalnych mebli, lamp, porcelany, tekstyliów, akcesoriów do domu, zabawek oraz książek i plakatów.

Motywem przewodnim tej edycji imprezy będą:

- „zieleń” - pojawią się kwiaty, rośliny i akcesoria ogrodowe,

- oraz „Design dla najmłodszych” z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. W strefie DZIECKO zaprezentują się dziesiątki producentów najbardziej oryginalnych książek, mebli i zabawek dla najmłodszych – zapewnimy znakomity wybór prezentów dla najmłodszych.

Ozdobą imprezy będzie jak zawsze Strefa Print - najpopularniejsi współcześni ilustratorzy będą bezpośrednio sprzedawać swoje sygnowane prace. Nie zabraknie też oczywiście strefy RETRO z odnowionymi meblami i kultowymi przedmiotami z poprzedniej epoki. Imprezie będą towarzyszyły wydarzenia specjalne, których szczegóły zostaną podane wkrótce na stronie
 

targi rzeczy ładnych city shopping
 

Kiedy: Sobota i niedziela 21-22 maja, godz. 11-19

Gdzie: Plac Unii City Shopping, ul. Puławska 2

Wstęp8,90 zł (w prezencie magazyn Dom & Wnętrza), 5 zł (bez magazynu)