★POWITANIE CUDU★

Kiedy: 13 maja 2016, g. 20:00
Gdzie: Cud nad Wisłą
Wjazd: free

Cud AD 2016 nadchodzi!

Na otwarcie nowe twarze i klasycy. W pigułce to, czego możecie się spodziewać nad Wisłą w tym sezonie. A będzie to lato niezapomniane. Tako rzecze Wam Cud!

Więcej info: tutaj

 


DWUDNIOWE OTWARCIE! Taniec, muzyka & Wisła

Kiedy: 13–14 maja 2016, g. 22.00
Gdzie: Pomost 511
Wjazd: free

Przed wami najlepszy piątek trzynastego w Waszym życiu! Żadne koty, drabiny i inna czarna magia nie mogą pokrzyżować Wam tych planów: dwudniowe świętowanie powrotu Pomost 511! Zaczyna się, lato nad Wisłą - czytaj: noce pod niebem, ekstatyczne tańce, wyborne towarzystwo, najlepsze widoki + doskonałe drinki!

PIĄTEK
Tego dnia plażę nad Wisłą rozjaśnią gwiazdy, wpędzające w dziki pląs: Miko Czajkowski X Last Robots X Dj Boogie

SOBOTA
Dobrą passę będą kontynuować: Exboyfriends & Czeslaw Mozil
Kto zna ten wie, tej nocy nie można przeoczyć...

Więcej info: tutaj

 


Canadian Kitchen Party // Domówka z Karolem i Heights Beats

Kiedy: 13 maja 2016, g. 20:00
Gdzie: DZiK
Wjazd: 20 PLN

Każdy wie, że najfajniej na imprezach jest w kuchni. A w kuchni na domówce w Kanadzie najlepiej. Dlaczego? Bo na takiej imprezie, poza tym, że są świetni ludzie i ciekawe rozmowy, każdy może włączyć się w muzykowanie, które zawsze towarzyszy kanadyjskim kuchennym spędom. Poza tym tańce. Muszą być tańce. No i syrop klonowy.

Więcej info: tutaj

 


INSTYTUT

Kiedy: 13 maja 2016, g. 22:00
Gdzie: Instytut
Wjazd: 75–125 PLN

Wiosenna edycja legendarnego Instytutu już 13 maja 2016! Po raz kolejny spotykamy się w unikatowym miejscu - jedynym laboratorium badawczym, zdolnym wytwarzać pioruny, które dwa razy w roku gości fanów muzyki techno.

Każda impreza w Instytucie to rewolucja w ramach wrażeń audiowizualnych. Dzięki wyjątkowej przestrzeni, jak i artystom, których usłyszycie w maju długo nie zapomnicie o tym wydarzeniu, a okazja, aby ponownie spotkać zaproszone gwiazdy razem, na jednej imprezie w Polsce, może się prędko nie powtórzyć.

Więcej info: tutaj

 


ANIA KARWAN live act

Kiedy: 13 maja 2016, g. 20:00
Gdzie: Lazy Dog
Wjazd: free

A może jednak zaczniecie weekend w Lazy Dog? Piątek rozkręcają najlepszymi Live Act’ami w towarzystwie naszego Dj’a rezydenta. Zagra dla Was Ania Karwan.

Więcej info: tutaj