
Kwiaty z łąk i ogrodów. Robimy bukiet na Dzień Mamy pod kierunkiem artystki ludowej.
Kiedy: 18 maja, godz. 16.45
Gdzie: Państwowe Muzeum Etnograficzne
Za ile: 15 PLN

Zbliża się święto przed którym szykujemy prezenty dla Mam, najlepiej wykonane własnoręcznie. Nasza propozycja to bibułkowe kwiaty, które długo będą sprawiać Mamom radość. W wykonaniu wiosennych bukietów pomoże znana artystka ludowa, z Mazowsza, pani Małgorzata Pepłowska, która nauczy nas robić wiosenne tulipany rumianki i maki.
Więcej info: tutaj

Otwarty Warsztat Improwizacji z IMPRO.LAB
Kiedy: 19 maja, godz. 18.30
Gdzie: Stacja Muranów
Za ile: 30 PLN
.jpg)
Czujesz, że masz w sobie energię, chęć działania i tworzenia, a znajomi patrzą na Ciebie jak na dziwaka? Chcesz poznać innych podobnych Tobie i wraz z nimi przeżywać adrenalinę tworzenia na scenie? A może po prostu czujesz się zbyt normalnie i chcesz dołączyć do grona dziwnych improwizatorów, przełamać własny strach przed wystąpieniami publicznymi, pokonywać swoje osobiste bariery i rozwinąć w pełni skrzydła kreatywności? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na warsztaty z Podstaw Improwizacji IMPRO.LAB, które są właśnie dla takich jak Ty.
Więcej info: tutaj

GGC Fash&Tech WAWA #13: bloggers & vloggers
Kiedy: 19 maja, godz. 19.00
Gdzie: Google Poland
Za ile: free

Trochę o wideo i blogosferze. O tym jak dużą siłę w branży modowej ma blogosfera i wideo oraz czy w ogóle warto w to inwestować. O przeszłości, teraźniejszości i przyszłości blogów i vlogów w branży modowej.
Więcej info: tutaj

Rysujemy!
Kiedy: 21 maja, godz. 10.00
Gdzie: Dorożkarnia
Za ile: free

Zapraszamy na ostatnie w tym sezonie artystycznym warsztaty RYSUJEMY!
Celem warsztatów jest nie tylko nauka rysunku, ale także zabawa rysunkiem, poznawanie różnych technik rysunkowych oraz przede wszystkim wyrobienie w sobie gotowości do rysowania w każdej sytuacji życiowej, gdy tylko zajdzie potrzeba posłużenia się rysunkiem.
Więcej info: tutaj

Wygraj z tremą
Kiedy: 21–22 maja, godz. 10.00
Gdzie: Centrum Edukacyjno-Kulturalne "Karmelicka"
Za ile: free

Warsztaty "Wygraj z tremą" - dla WSZYSTKICH, którzy chcą się poczuć pewniej występując. Dla tych z małą, średnią i dużą tremą. Dla wszystkich, którzy chcą z nią lepiej współpracować.
Więcej info: tutaj